Anasayfa » Cep Telefonları

Yeni Nokia 808 PureView Kullanıcı Yorumları

11 Mart 2012
reklamlar

Yeni Nokia 808 PureView Kullanıcı Yorumları – Nokia yine kullanıcılarını şaşırtmayı başardı diyebilirim. Yep yeni cihazını geçtiğimiz günler de tanıttı. Umarım bu ürün ile istenilen verimi alabilir.

Ancak arkadaşlar sizlere şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ürünün kesinlikle 41mp olduğuna aldanmayın bildiğim kadarı ile 8mp’le kadar destek veriyor. Ancak bir program yazılım sayesinde 41mp kadar net fotoğraflar elde edebiliyorsunuz. Aslında bu da Nokia için çok büyük bir başarıdır. Bu telefonu bana kalacak olursa sadece fotoğraf özelliği için alınabilir. Gerçekten ideal bir cihaz olacağını düşünüyorum.

Tamam diğer özelliklerine de söyleyecek bir sözüm yok. Gayet başarılı düzeyde ama diğer rakipleri 4 çekirdekli işlemci üretirken Nokia neden tek çekirdek işlemciden ve symbia’dan vazgeçemiyor. Bu da akıllar da soru işareti bırakmıyor değil hani..

Peki arkadaşlar bende sizlere soruyorum şimdi Yeni Nokia 808’i sizler nasıl buldunuz? Sizce alınacak bir cihaz mı tercih edilebilir mi? Ülkemiz de fiyatı ne olur? Bu konu hakkında görüşlerinizi istiyorum. Saygılar ve sevgiler sunarım..
Yeni Nokia 808 PureView Kullanıcı Yorumları yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • batuhan diyor ki:

    nokıa 808 tamamen 41 mp fotograf çekior bi foto yüksek hafızada olacagı için fotoyu sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak için normalde 5 mb boyutundaki fotoşarı almıor facebook nokıa 808 ile kamera ayarlarından 8 5 mp de 41 mplik fotolar çekik görüntü kalitesi bozulmadan 41 mp lik fotonun mb ytını çok düşürüor ve görüntüde 41 mp oluyor videoda 38 mp çekior 🙂

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>