Anasayfa » Cep Telefonları

Android Samsung Telefonlara Format Nasıl Atılır?

23 Mart 2012
reklamlar

Android Samsung Telefonlara Format Nasıl Atılır? – Samsung marka anroid işletim sistemli bir telefona sahipseniz telefonunuz da aşırı derecede oyun ve uygulama yüklü ise ya da telefonunuz da yazılımsal bir sorun oldu ve ya virüs bulaştı diyelim son çare olarak cihazınızı formatlamaktan başka çareniz yoktur ne yazık ki.

Formatlamak istemiyorsanız tedbirini önceden almanız için sağlam bir tane antivirüs programı yüklemenizi sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. İşte buradan samsung marka cep telefonu nasıl formatlanır sizlere bundan kısaca bahsedeceğiz.

Formatlamanın tam 3 yolu vardır bunlar;

1.yol: Menü–> Ayarlar –> Gizlilik –> Fabrika ayarlarını Sıfırla bölümünden telefonunuzu ilk günkü haline kolay bir şekilde getirebilirsiniz.
2.yol: Telefonunuzun arama bölümüne gelip *2767*3855# tuşladıktan sonra arama yaptığınızda telefonunuz otomatik olarak formatlanacaktır.
3.yol: Cihazınızın kapatınız kapalı konuma geldikten sonra ortadaki tuşa basıp sonrasında açma / kapama tuşuna basarak telefonunuzu açın ve karşınıza çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seçilir ve reboot now ile format atarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz. Telefonunuz yeniden başlatıldığı zaman ilk günkü haline geri dönecektir.

Hayırlı olsun..
Android Samsung Telefonlara Format Nasıl Atılır? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>