Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia C7 Belle İşletim Sistemi Yükleme İşlemi

27 Nisan 2012
reklamlar

Nokia C7 Belle İşletim Sistemi Yükleme İşlemi – Nokia C7 cep telefonu kullanıcıları için belle nasıl yüklenir derseniz hemen kısaca bundan size bahseceğiz. Bunun için adımları teker teker sizlere açıklıyoruz..

Nokia C7 Telefona Belle İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir:

1. Yol,

Öncelikle www.nokia.com.tr adresine giderek “Destek” kısmına gelip telefon modelinizi seçip yazılımı resmi sayfalarından yükleyebilirsiniz.

2.yol,

“Nokia Ovi Suite” adlı Nokia orjinal bilgisayar uygulamasını öncelikle buradan indiriniz. http://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim/urun-destegi/nokia-suite/compatibility-and-download indirdikten hemen sonra cihazınızı usb data kablosu yardımı ile bilgisayara bağlayıp uygulamar dan yazılım güncellemelerini denetleyip en son yazılımı edinebilirsiniz.

3,yol

NaviFirm adlı program ile C7 cihaza uygun orjinal Nokia Belle işletim sistemi dosyalarını bilgisayarınıza indirip Phoenix_2011 adlı yazılım ile cihazınıza flash atıp o şekilde yükleme yapabilirsiniz.
Nokia C7 Belle İşletim Sistemi Yükleme İşlemi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>