Anasayfa » Cep Telefonları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajları – Smsler

18 Mayıs 2012
reklamlar

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajları – Smsler – 19 Mayıs bayram gününde sevdiğiniz öğretmeninize arkadaşınıza ya da ailenize gönderebileceğiniz bayram tebrik mesajlarına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

19 Mayıs Kutlama mesajlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir kaç tane güzel mesajları seçtik aşağıda bunları sizler için hemen paylaşmaktayız.

19 Mayıs Kutlama Mesajları – Sms Mesajları:

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın …. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

“Rica ile, merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti, gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır.” 19 Mayıs güven, sevinç, hareket günüdür.

19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür.

Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kalmayacak. Zafer “Zafer benimdir” diyebilenlerindir.

Bütün ümidim gençliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik.

Türk çocuğu, çok zekisin, bu belli; fakat, zekanı unut, daima çalışkan ol.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajları – Smsler yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>