Anasayfa » Cep Telefonları

Nokia 70 Format Atma İşlemi

6 Haziran 2012
reklamlar

Nokia 70 Format Atma İşlemi – Nokia telefonlarının vazgeçilmez efsane cep telefonlarından birisi olan Nokia N70 e nasıl biçimlendirme yapılır ve format atılır kısaca hemen sizlere bundan bahsetmek istiyoruz..

Nokia 70 cep telefonunuz takıldı kilitlendi ya da virüs mü bulaştı hiç korkmayın arkadaşlar bu problemler format ile kökünden çözülüyor ancak donanımsal bir arızası var ise bunun için teknik servise başvurmanız en sağlıklı bir yoldur..

Aşağıda bahsedeceğim format yani biçimlendirme olayı Nokia 6630, 6600, 6680, 7610, 3230, 6260, 6670, 6620 N-70, N-90 cihazlar için geçerlidir.

Soft Format : Telefon normal konumdayken *#7370# kodunu tuşluyoruz
Hard Format : Telefon kapalı konumda iken sırası ile * 3 Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak nokia yazısının görene kadar bekleyin daha sonra format işlemi başlayacaktır.

Soft format atarak bir çözüme ulaşamadıysanız Hard format atıp cihazı tamamı ile fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.
Nokia 70 Format Atma İşlemi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>