Anasayfa » Cep Telefonları

2012 Babalar Günü ile ilgili kısa mesajlar

11 Haziran 2012
reklamlar

2012 Babalar Günü ile ilgili kısa mesajlar – Babanıza özel hazırlanmış olan kısa sms mesajları ve mektup yazmanız için birbirinden harika sözlere hemen buradan ulaşabileceksiniz.

Babalar Günü her sene olduğu gibi Haziran Ayının son haftası kutlanıyor. Bu ay ise 17 Haziran’a denk gelmektedir. Sayılı günler kaldı elinizi çabuk tutup en güzel mesajları hemen kapın. Babalarınızı sevindirin.

2012 Babalar Günü ile ilgili kısa mesajlar Hakkında:

*** Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

*** Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

*** Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam…

*** Canım babam!… Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

*** Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle… Canım babacığım, sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babacık.

*** İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun…

*** Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. Ailen.

*** Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

*** Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin… Babalar günün kutlu olsun.

*** Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.
2012 Babalar Günü ile ilgili kısa mesajlar yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>