Anasayfa » Cep Telefonları

En Güzel Miraç Kandili Mesajları – Smsler 2012

12 Haziran 2012
reklamlar

En Güzel Miraç Kandili Mesajları – Smsler 2012 – Sevdiklerinize en güzel Miraç Kandili mesajları göndermek ister misiniz? İşte sizler için hazırlamış olduğumz birbirinden özel sözler aşağıda yer almaktadır..

En Güzel Miraç Kandili Mesajlar – Cep telefonu mesajları:

* Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Mirac kandiliniz hayırlı olsun!

* Bizi yoktan var eden,varligindan haberdar eden,yaratp imtihan eden,imtihan edip sabir veren ALLAH’in müminlerini bagislamasi dilegiyle , Miraç kandili ‘niz mübarek olsun.

* Mü’min, kulluk elbisesi günahlarla yiprandiginda, onu tövbe ignesiyle yamayandir.(Hadis-i Serif) Miraç Geceniz Mübarek Olsun.

* Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun..

* Mirac kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
En Güzel Miraç Kandili Mesajları – Smsler 2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>