Anasayfa » Cep Tema ve Uygulamaları

Dizi ve Film izleyebileceğiniz Mobil Uygulamalar

4 Temmuz 2017
reklamlar

Dizi ve film izlemeyi sevenler için hazırlanan bu listede Android ve iOS işletim sistemli mobil veya tablet cihazlarınızda dizi ve film izleyebileceğiniz uygulamaları bulabilirsiniz.

Mobil cihazlarının son zamanlarda kullanımının artımıyla beraber neredeyse tüm web sitelerinin mobil uygulamaları da birlikte sunuluyor. Dizi ve filmleri yasal olarak izleyebildiğiniz web sitelerinin aynı şekilde mobil uygulamaları da kullanıcılara hizmet vermektedir.

PuhuTv

Son zamanlarda izleyicisinin çok olduğu Fi dizisinin yayınlayıcısı PuhuTv yüzlerce dizi ve filmi ücretsiz olarak izleme hizmeti vermektedir. Bitmiş olan diziler, hala yayında olan diziler ve yerli filmleri yüksek görüntü kalitesi ile bizlere izlettirmektedir. Ücretsiz üyelik ile son izlediğiniz dizi ve filmlere göre size önerilerde bulunan bu uygulama dizi veya film de kaldığınız yerden devam etme özelliği de sunmaktadır.

BluTv

Dijital platform olan BluTv’de yüzlerce dizi ve film yer almaktadır. Hem bilgisayardan hem mobilden izleyebilirsiniz. Sürekli güncellenen dizi ve film listesi, canlı tv yayınları ve sadece BluTv’ye özel olan yapımları izleyebilmeniz için ayda 9,99₺ ödeme yaparak üyelik almanız gerekmektedir. Ancak denemek isteyenler için 7 günlük ücretsiz deneme süresi verilmektedir. Bu sürenin sonunda üyeliğinizi iptal edebilir ya da ücretli üyeliğe geçebilirsiniz.

Netflix

Eski bir girişimci olan Netflix 99 yılında abonelik sistemine geçiş yapmıştır ve günümüzde dünyanın birçok ülkesinde varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Geçen yıl Türkiye de hizmete vermeye başlayan Netflix’den yerli ve yabancı dizilere, filmlere ulaşabilirsiniz. Yeni müşterilerine 1 aylık ücretsiz hizmet vermektedir. Bu ücretsiz üyelik sonunda 3 farklı paketten birini alabilirsiniz.

Digiturk Dilediğin Yerde

Digiturk aboneliğiniz varsa canlı kanalları, kaçırılan dizi ve programları ve binlerce filmi mobilinizden takip edebilmektesiniz. Dilediğiniz yerden faydalanabildiğiniz için ismini oradan almıştır. Ek ücret ödemeden Digiturk üyelik numaranızla veya telefonunuzla giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Dizi ve Film izleyebileceğiniz Mobil Uygulamalar yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>