Anasayfa »

İçin Arşiv 4 Eylül 2017

Sağlık-Cinsellik »

[4 Eyl 2017 | Yorum Yok | ]

Bu sivilceler özellikle gençler de oldukça can sıkıcı bir hal alabiliyor. Ancak üzülmeyin arkadaşlar sizler için bir kaç formül sunacağım. Bir gecede sivilce geçiren biri için hemen kısa yoldan nasıl kurtulabilirsiniz bunu anlatmaya çalışacağım.
Sivilcelerden Bir Gecede Kurtulmak
Ufak ya da büyük sivilceler bazen gerçekten çok can sıkabiliyor. Bunu hepimiz ergenlik de dahi olsa çok yaşadık. Şimdi bu durum yetişkinlerde de oldukça fazla miktar da görülmektedir. Şimdi sivilceleri tamamen yok etmek ya da büyük sivilceleri ufak hale getirmek için yöntemlerden sizlere bahsedeceğim.
İlk yöntem, Sivilcelerin olduğu yüzeye şap sürmektir. Neden diye soracak olursanız …

Bilgi Kütüphanesi »

[4 Eyl 2017 | Yorum Yok | ]

İnsanlar özgür dünya’ya gelir. İstediğiniz bir şeyi yapmak ya da yapmamak ancak size kalmış olan bir durumdur. Hemen sizlere bunun tanımını kısaca yapmak istiyorum.
Manipülasyon Nedir?
Manipülasyon, bir nevi yönlendirme taktiğidir. Her şey senin kararına bağlı olarak değişir. Kuralları sen koyarsan bu oyunda sen oynarsın yani kısaca sen ne dersen o dur. Herkes kendinle olan bir şeyi senden daha mı iyi bilecek tabi ki hayır sen daha iyi bilirsin.
Her şey de senin düşüncen daha önemlidir. Örneğin borsa da duyarsınız hep borsa hareketlenir bir alım – satım işleri felan gerçekleşir. İşte yine burada …