Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Pis Yedili Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

27 Aralık 2012
reklamlar

Pis Yedili Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor? Pis Yedili adlı dizi en son 12 Aralık 2012 de yayınlanmıştı. Son 2 haftadır yeni bölümü ekranlar da göremiyoruz.

Hatta yeni bölümün fragmanı dahi Tv de verilmişti. Peki şimdi herkesin kafasında soru işaretleri oluştuğunu biliyoruz bu dizi neden 2 haftadır tekrar bölümleri ile ekranlara geliyor.

Neden yeni bölümü yayınlanmıyor işte bu konuyla ilgili olarak sizleri bilgilendireceğiz. Pis yedili adlı dizi hakkında daha fazla bilgiye aşağıdan ulaşınız.

Gençlerin fenomen haline gelmiş olan Pis Yedili adlı dizi 27 Aralık 2012 tarihinde 51.bölümü neden yayınlanmadı. Show tv den bu konuyla ilgili olarak henüz bir resmi açıklama gelmedi.

Neden yayınlanmadı ve eski bölümleri yayınlanıyor bu konuyla ilgili olarak net bir bilgi henüz bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili olarak sizlerin fikirleri varsa bu konu altından düşüncelerinizi bizlerle paylaşıp bilgilendirme yapabilirsiniz.

Düzenleme:
Son Dakika: Show Tv den resmi açıklama biraz önce geldi. İşte detaylar..
Pis Yedili Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmıyor? yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • cocou diyor ki:

    ufffffff ya tirnak icinde söylüyorum bugünde yok

  • cocou diyor ki:

    ayyyyyy tirnak icinde söylüyorum niye yayinlanmiyor

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>