Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Show Tv – Bence Benim Annem Programı Başvuru Formu

1 Mart 2013
reklamlar

Harika eğlenceli bir o kadar da hamarat yemek programlarından birisi olan Show tv de çok yakında başlayacak Bence Benim Annem adlı programı sakın kaçırmayınız diyorum.

Show Tv Bence Benim Annem Programi Basvuru Formu

Programa hemen sizler de başvuru yapıp yarışmacı olmaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda sizlere vermiş olduğumuz başvuru butonuna basmaktır.

Önünüze gelen ekran da başvuru formunu doldurup sizde hünerlerinizi sergilemeye hemen başlayabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Bence Benim Annem Başvuru Formu Doldur:

Eldeki malzemeden harika sofralar hazırlayıp, her gün izleyicisine en az 5 çeşit yemek tarifi veren bu eğlenceli programda yemek yapmanın püf noktalarını, mutfağa dair küçük ipuçlarını da bulabileceksiniz.

“Bence Benim Annem” pratik ve ekonomik mutfak anlayışıyla Türk izleyicisinin ilgisini çekecek. Kısıtlı bütçeyle, sınırlı malzemeyle ailelerine güzel yemekler yapmak isteyen ev hanımları, ailelerine pratik ve çabuk  yemek hazırlamak isteyen çalışan anneler “Bence Benim Annem” sizin için Show Tv ekranlarında çok yakında başlıyor.
Show Tv – Bence Benim Annem Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>