Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Fox Tv Serap İle Yeni Umut Başvuru Formu

13 Mart 2013
reklamlar

Fox Tv Serap İle Yeni Umut Programı Başvuru Formu Doldurunuz.. Fox Tv ekranlarında yeni başlayan ve dertlerinize derman olmaya gelen Serap İle Yeni Umut adlı program hafta içi her sabah Fox Tv ekranlarında olacaktır.

Fox Tv Serap ile Yeni Umut Basvuru Formu

Programı sakın kaçırmayınız diyoruz. Programa sizler de başvurup sıkıntılarınızı Televizyon karşısında anlatabilirsiniz. İşte program ile ilgili detaylar..

Kayıpları yakınlarına kavuşturan, aileleri barıştıran, “Serap ile Yeni Bir Umut”, gündem yaratacak konuları ve konuklarıyla hafta içi her sabah FOX’tv de olacak..

Amaç, içinden çıkılmaz öykülerin, mağduriyetlerin, olayların taraflarının stüdyoda bir araya getirilerek, düğümlerin çözülmesi. Kapalı kapılar ardında yaşanan dramlar, enkaza çevrilmiş hayatlar ve bunların kahramanları dertlerini milyonlarla paylaşacak.

Kamuoyunun nabzının tutulduğu programda insanlar yeniden umutla dolacak, yaşam sevinçlerini kazanacak ve bu yolda kendilerine rehberlik eden Serap Paköz’ü hiç unutmayacak…

Link: http://www.fox.com.tr/detay/1256/Serap-ile-Yeni-Bir-Umut
Fox Tv Serap İle Yeni Umut Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • gurbet aksel diyor ki:

    1989 yılında diyarbakır devlet hastanesinde kaçırılan erkek kardeşim için sizin ilginize ihtiyacım var lütfen yardımcı olun konuyla ilgili gerekli tüm bilgiye sahibim bana yardım edin.

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>