Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

18.03.2013 Survivor Sms ye Kim Kaldı?

18 Mart 2013
reklamlar

18.03.2013 Survivor Sms ye Kim Kaldı? – Star tv ekranlarında izlenme rekorları kıran yapımcılığını Acun Medya üstlenen Acun Ilıcalı’nın sunumu ile Survivor’da aksiyon,gerilim,macera ve dram hepsi bir arada..

18.03.2013 Survivor Sms ye Kim Kaldı

Haftanın üç günü cumartesi, pazar ve pazartesi akşamları saat: 20:00 da Star tv ekranlarında bizlerle olacak. Programı sakın kaçırmayınız diyorum..

Bu hafta dokunulmazlık oyununu ünlüler grubu kazandı. Gönüllüler den bir kişi ne yazık ki sms ye çıkmak zorunda kaldı. Programın başladığı günden itibaren Duygu ile Bozok arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor.

Gönüllüler grubu Duygu ile anlaşamayacağını düşündüğü için sms oylamasına Duygu’nun çıkmasını uygun buldu ve İlk sms adayı Duygu oldu.

Bu hafta eleme olmayacağı için önümüzdeki haftaki program da dokunulmazlık oyununun ardından Duygu’nun sms rakibi kim olacak. Bunu hafta ya hep birlikte izleyip göreceğiz.
18.03.2013 Survivor Sms ye Kim Kaldı? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>