Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

NTV – Mastermind Yarışması Başvuru Formu

2 Nisan 2013
reklamlar

NTV – Mastermind Yarışması Başvuru Formu Mastermind hakkında daha fazla bilgiyi sizler için aşağıda açıkladık. Ünlü oyuncu Altan Erkekli’nin sunacağı Farklı yarışma programı NTV ekranlarında çok kısa bir süre sonra başlayacak. Programı sakın kaçırmayın diyoruz..

NTV - Mastermind Yarışması Başvuru Formu

NTV – Mastermind Yarışması Başvuru Formu Doldur:

YARIŞMA İKİ TURDAN OLUŞUYOR
İki bölümden oluşan Mastermind’da, ilk tur, yarışmacıların ustalık alanlarından, ikinci tur ise genel kültür sorularından oluşuyor.

HER BÖLÜMDE 4 YARIŞMACI
Her bölümde dört kişinin yarışacağı Mastermind’da, dört ayın sonunda finalistler, yeni uzmanlık alanlarıyla ‘Büyük Final’e hazırlanacak.

OYUNUN KURALI BASİT
Dört yarışmacı birbirlerine ve zamana karşı yarışıp en yüksek puana ulaşmaya çalışıyor, bunu da gerçekten zor sorulara yanıt vererek yapıyorlar.

Önce her birine kendi seçtikleri uzmanlık alanından ve sonra da genel kültür alanından sorular soruluyor. Program 25 yıl boyunca üniversiteleri, kiliseleri ve İngiltere’nin neredeyse tüm ihtişamlı mekanlarını dolaşırken ilk şovdan itibaren sorular yarışmacılara ünlü siyah deri sandalyede soruldu.

Mastermind Yarışması Başvuru Formu
NTV – Mastermind Yarışması Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>