Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

2014 Survivor Yarışmasına Nasıl Katılabilirim?

14 Temmuz 2013
reklamlar

2014 Survivor Yarışmasına Nasıl Katılabilirim? Geçen sene de hatırlayacağınız üzere Star Tv ye geçen Acun Medya ekibi izlenme rekorları kıran Survivor adlı yarışmayı Hilmi Cem kazanarak Survivor 2013 1. olurken büyük ödülünde sahibi olmuştu.

2014 Survivor Yarışmasına Nasıl Katılabilirim

Peki neden sizler de katılıp 1. olmayasınız? 2014 yılı için başvurular başlamış durumdadır sizler de elinizi çabuk tutup seçmelere katılıp Acun Medya ekibinin düzenlemiş olduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışma programına başvuru da bulabilirsiniz.

Geçen sene de olduğu gibi bu sene de Panama adaların da çekilecek olan yarışmaya yine 8 gönüllü 9 ünlü katılacak. Katılım formu ve detaylar için lütfen aşağıdaki formu dikkatli bir şekilde doldurup Acun Medya ekibine gönderiniz uygun gördükleri taktir de sizinle irtibata geçeceklerdir.

Bu arada şunu da hatırlatalım bu sitenin Acun Medya ile yakından uzaktan hiç bir alakası yoktur. Konu sadece bilgilendirme amacı ile açılmıştır..

BAŞVURU FORMU:

http://www.acunn.com/survivor
2014 Survivor Yarışmasına Nasıl Katılabilirim? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>