Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Fox Tv Savaşçı Dizisi Oyuncuları ve Gerçek İsimleri

27 Nisan 2017
reklamlar

Fox Tv Savaşçı Dizisi Oyuncuları ve Gerçek İsimleri

Fox Tv de geçtiğimiz günler de yeni başlayan ve bir anda fenomen haline gelen Asker dizisi olan Savaşçı da bakalım hangi oyuncular rol almış kimler oynuyor gerçek kimlikleri nelerdir hadi gelin hep birlikte beraber bir göz atalım..

BERK OKTAY

28 Ekim 1982 tarihinde Ankara’da doğan oyuncu, manken Berk Oktay, eğitiminin önemli bir bölümünü burada tamamlamıştır.
Aktif kariyerine 2000 yılında başlayan ve 2006 tarihine kadar modellik yapan Berk Oktay, toplamda 100’ün üzerinde defilede yer almıştır.
2004 yılı sonlarında yurt dışına giden ve Paris’e yerleşen oyuncu, Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi önemli markalar ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

YILDIZ ÇAĞRI ATIKSOY

İki yıl İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan sanatçı daha oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi ‘nde devam etti. Ayrıca Plato Film, “Sinema Teknik ve Oyunculuk” eğitimi de almıştır.Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle yıldızı parladı.Yedi Güzel Adam isimli dizide de Zehra karakterine hayat verdi.

MURAT SEREZLİ

Esat Murat Serezli İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatro ve sinema sanatçıları Metin Serezli ve Nevra Serezli nin oğludur Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümünde okudu. Okul yıllarından tibaren 3D Animasyon, bilgisayar programcılığı, seslendirme ve yönetmenlik yaptı. Çalışırken, zaman zaman oynadığı reklamlarla gittikçe daha çok dikkat çeker oldu.

BURÇ KÜMBETLİOĞLU

Burç Kümbetlioğlu 14 Eylül 1980 te Sivas ta dünyaya gelmiştir. Lisans eğitiminden sonra yüksek lisans eğitimini de başarılı bir şekilde tamamlayan oyuncu daha sonra hep gönül verdiği oyunculuk mesleğine başlamak için oyunculuk dersleri almıştır. Kanal-İ-zasyon filmindeki başarılı oyunculuğu ilk deneyimi olmasına rağmen herkes tarafından beğenilmiş ve acemiliğini çok iyi bir şekilde atlatmıştır. Daha sonra yönetmenler tarafından istenilen oyuncu olmayı başaran oyuncu, 2011 yılında Anneler ve Kızları dizisinde yer almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan VEDA dizisinde de yer alan oyuncu, TRT ekranlarında yayınlanan Çırağan Baskını dizisinde yer alarak kendisini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Yer aldığı projelerde beğeniyle izlenen oyuncu, Başak burcu ve 181 cm boyundadır.

FIRAT ALBAYRAM

Fırat Albayram, Türk oyuncu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden mezundur. Haliç Üniversitesi Tiyatro oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Atv`de yayınlanan Adanalı Show TV’de yayınlanan Suskunlar ve Kanal D’de yayınlanan Merhamet adlı dizilerdeki rolleriyle bilinmektedir. Kaçak Gelinler dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır.

UĞUR BİÇER

1988 yılında İzmir’de doğan Uğur Biçer oyunculuk eğitimi almıştır. 2012 yılında kariyerine adım atmış ancak Güzel Köylü dizisi ile tanınmıştır. Eyvah Eyvah 3 sinema filminde yer almıştır.

HAKAN DİNÇKOL

1981 yılında İstanbul’da doğan Hakan Dinçkol, Yugoslav göçmenidir. Üniversite yıllarında tiyatro oyunlarında yer almıştır. Reklam filmlerinde oynadıktan sonra Asla Vazgeçmem dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır.

BAHADIR VATANOĞLU

Bahadır Vatanoğlu, 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. 2002 yılında Sırlar Kapısı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamı; Gönül İşleri, Kurt Seyit ve Şura, Al Yazmalım, Kahramanlar, Şöhret Okulu ve Parmak İzi dizilerin de rol almıştır.

ALİCAN ALBAYRAK

2 Nisan 1987 tarihinde İzmir’ de dünyaya gelen oyuncu ailesinin tek çocuğudur. Öğrenim hayatına İzmir’ de başlayan Alican, üniversiteyi Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde okumuştur.

Spora çocuk yaşta başlamış ve her zaman, sanatı ve sporu bir arada yürütmüştür. Karşıyaka Spor Kulübü’ nün alt yapısında geçen 8 senenin sonunda hayatının geri kalanında tiyatroya ağırlık verdi.

DOĞAN BAYRAKTAR

21 yaşında olan Doğan Bayraktar, 2016 yılı 29. Best Model of Turkey Second Runner seçildi. 1.87 boyunda ve 82 kilo olan Bayraktar, üniversite öğrencisidir.
Fox Tv Savaşçı Dizisi Oyuncuları ve Gerçek İsimleri yazısına ait etiketler : , , ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>