Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Fox Tv 10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

15 Ağustos 2017
reklamlar

Fox Tv 10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

10 Numara 5 yıldız bir programa katılmak ister misiniz? Adı gibi kendisi de 100 üzerinden bile değerlendirecek olarsak ben şahsen bu yarışma programına 100 veririm şahsen..

10 Numara 5 Yıldız programın da hepsi can paresi olan sevimli bıldırcınlar ve kendine güvenen afacan veletler kendi gizli kalmış yeteneklerini bu program sayesinde ortaya çıkartıyorlar.

Bu program da yok yok. Çocukların program da yaptıklarına siz kendiniz dahi inanamayacaksınız. Çocuklar öyle şeyler yapıyor ki şahsen büyüklere bile taş çıkartacak cinsten resmen.

Çocuklar burada yeteneklerini sergileyip Türk halkına gösteriler de bulunuyorlar. Gösterinin ardından yine minik jüriler den oluşan bir topluluk bunlara oy veriyor. Kahkaha ve eğlence tufanına hazırlıklı olun. Bu çocuklar 5 yıldızı bu şekilde toplamayı başarıyorlar.

Bunun yanında ebeveynler de çocuklara kısmi olarak yardım etmektedir. Hangisi çocuğunun hal hareketlerini doğru olarak algılıyor? Hangisi onun en sevdiği yemek olduğunu biliyor? Evet daha bir çok sürpriz ile 10 Numara 5 Yıldız her pazar akşamı saat 20:00 da sizlerle buluşuyor. İyi seyirler..

KÜNYE:
YÖNETMEN: SERKAN HIŞIR
YAPIMCI: M. SERDAR FIRAT, SERHAT SARI
YAPIM: PERVASIZ YAPIM
TÜR: EĞLENCE
PROGRAM KOORDİNATÖRÜ: REYHAN TÜYSÜZ
SUNUCU: İLKER AYRIK

Sunucular:
İLKER AYRIK

Başvuru Formu TIKLA
Fox Tv 10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>