Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Fox Tv Ne Seninle Ne Sensiz Başvuru ve İletişim Formu

15 Ağustos 2017
reklamlar

Fox Tv Ne Seninle Ne Sensiz Başvuru ve İletişim Formu

Evliliğiniz çıtırdamak üzere mi? Artık o eski mutluluğunuzu eşiniz de ya da karınız da bulamıyor musunuz? Birbirleriniz ile diyaloglarınız hangi aşamaya geldi? Artık aynı çatı altında bir yabancı gibi mi davranmaya başladınız?

Evet tüm bu soruların cevaplarını Ne Seninle Ne Sensiz Adlı program da bulabileceksiniz. Sunuculuğunu Seda Akgül’ün üstlendiği Ne Seninle Ne Sensiz adlı programa dertlerinize deva, yaralarınıza merhem olmaya geliyor.

Artık canınızı sıkmanın bir manası ya da anlamı yok. Kendinize bir çeki düzen verin öncelikle ben ne yapıyorum diyin bu evlilik kutsal birşeydir.

Hemen öyle incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler yüzünden pireyi deve yaparsanız tabi ki evliliğiniz çıtırdar ve yürümez sakın böyle şeylere yaklaşmayın ama kesin kararlı iseniz mutlaka bu programa başvurunuzu gerçekleştirip bütün içinizdeki dertleri ve sıkıntıları dökebilirsiniz.

Kötü giden ilişkilerini düzeltmek için belli bir karar alan çiftler, evliliğini kurtarabilmek için ellerinden gelen gayreti gösterip ‘Ne Seninle Ne Sensiz’ programına gelerek, içlerini dökecek ve mutlu evliliğin yollarını öğrenecekler. Yuvalarını bu program sayesinde kurtaracaklardır.

Sunucular:
Seda Akgül
Psikiyatr Dr. Ümit Yazman
Avukat Feyza Altun

Başvuru Formu TIKLA
Fox Tv Ne Seninle Ne Sensiz Başvuru ve İletişim Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>