Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Fox Tv İlk Buluşma Programı Başvuru Formu

15 Ağustos 2017
reklamlar

Fox Tv İlk Buluşma Programı Başvuru Formu

Bu program insanı sinirden ya da kalp krizinden resmen götürür.  Evet şimdi sıra sizler de. Eşinize arkadaşınıza sevgilinize ya da nişanlınıza bomba gibi bir şaka hazırlamak ister misiniz?

Siz şaka yapacağınızı İlk Buluşma Ekibine bildirin gerisini artık onlar halleder. İlk Buluşma ilk başladığı günden beri günden hiç düşmeyen şakaları ile özellikle bayan arkadaşları çileden çıkartabilen bir program haline geldi desek doğru söylemiş oluruz.

Sizler de şaka yapmak için önce bir arkadaşınızı hiç bir şeyden haberiniz yokmuş gibi Fox tv nin anlaşmalı olduğu bir kafeterya gibi bir yere getiriyorsunuz ardından herhangi bir masaya oturduğunuz anda sizi ekipte ki arkadaşlar cep telefonunuz dan arıyor ve karavana gelmenizi rica ediyorlar.

Sizde karşınız da oturan artık arkadaşınız olur karınız olur anneniz bile olabilir 🙂 benim ufak bir işim çıktı hemen geri döneceğim diyip o mekandan uzaklaşarak karavana geliyorsunuz. Sizden önce bir kaç ön bilgi istenmektedir. Bu şahıs nelerden hoşlanır nelerden nefret eder kıskanç mıdır gibi soruların cevaplarını önce almalıdırlar ki ona göre sizi yönlendirmeleri lazım.

Talimatları aldıktan sonra kulağınıza yerleştirilecek küçük kulaklık sayesin de sizlere verilen talimatları birebir uygulamanız gerekmektedir. Eğer bu görevleri yerine getiremezseniz size verilecek bu büyük ödülü de kazanamazsınız. Mutlaka sonuna kadar gidip bu büyük ödülün sahibi siz olun!

Büyük ödül tam tamına 5000 TL küçükten büyüğe doğru bu sayılar git gide katlanıyor artık arkadaşınızın sabır derecesine göre de değişiyor tabi.. Hemen sizler de başvurunuzu gerçekleştirip arkadaşlarınızı şakalayabilirsiniz.

Künye

YAPIMCI: FIRAT PARLAK – KORAY ŞAHİN

YAPIM: 25 FİLM

YÖNETMEN: KORAY ŞAHİN – ŞAHİN ALTUĞ

SUNUCU: ŞİNASİ YURTSEVER – SİNAN ÇALIŞKANOĞLU

Başvuru Formu TIKLA
Fox Tv İlk Buluşma Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>