Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Yemekteyiz Programı Başvuru Formu

17 Aralık 2017
reklamlar

Tv8 de yayınlanan bu programı izlemek istiyorsanız TV8 ekranlarından bir yere ayrılmayın. Ancak bende kendime güveniyor ve bu programa çıkarım hünerlerimi siz değerli halka sergileyeceğim diyorsanız o zaman başvurunuzu vakit kaybetmeden hemen gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Televizyon tarihinin en komik program sunucularından birisi olan Onur Büyüktopçu ile hem birlikte sohbet edeceksiniz. Bir yandan da yemeklerinizi hazırlamaya devam edeceksiniz.

Bu eğlenceli dakikalara izleyiciler de ortak olacak. Programa katılanların ne kadar da heyecanlı oldukları zaten gözlerinden de anlaşılıyor. Ancak eleştiri yapmaktan da geri kalmıyorlar.

Gerçekten her hafta hem tatlı hem tuzlu gidiyor program yeri geliyorlar kavgaya tutuşuyorlar yeri geliyor birbirlerinden özür dileyip tekrar barışıyorlar. Program sunucusu da artık bu konu da ne yapacağını resmen şaşırmış bir durumdadır. Kendilerine de Allah kolaylıklar versin diyorum. Her hafta farklı insanların evlerine konuk oluyorlar. Programı yönetenlerin işi de oldukça zor ve meşaketli bir bu programın da üstesinden gelmeyi rahatlıkla başarabiliyorlar. Bu da büyük bir marifet bize göre..

Evet sevgili hanımlar ve beyler sizler de isterseniz kendinize olan öz güveniniz tamsa hemen aşağıdaki formu doldurarak TV8’e ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Umarız ki yönetim sizleri inceleyip uygunluğunuzu kabul eder ve bu Yemek yapma programın da yerinizi almış olursunuz.

Aşağıda sizlere verecek olduğumuz başvuru formu linkini inceleyebilirsiniz. Herkese bu konuda bol şans diliyoruz.

Yemekteyiz Programı Başvuru Formu Doldur

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ!
Yemekteyiz Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>