Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Araba Kazan Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

5 Ocak 2018
reklamlar

Araba Kazanmalı kıyasıya bir rekabet içerisinde olan yarışmacılar burada alın teri dönerek en sonunda büyük ödül olan  Yaparsın Aşkım da araba ya sahip olacaklar. Bunun için neler yapılması gerekiyor ve Başvuru Formu bilgilerini aşağıda belirttik.

Büyük ödüllü ve çok oyunlu bir eğlence yarışma programlarından biri Yaparsın Aşkım’a sizler de katılmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı üzerinden bilgilerinizi Fox adresine hemen iletmeniz istenmektedir.

4 çift bu program da canını dişine takarak resmen birbirleri ile savaşmaya gelmişler. Ee tabi bunun sonucunda büyük ödül güzel sıfır kilometre bir araba olunca tabi ki bunlar da oluyor. Kim olsa büyük ödülü alabilmek için her şeyini ortaya koyardı.

Program sunucu olan İlker Ayrık sizleri neler yapmanız gerektiği konusun da program içerisinde yönlendiriyor. Bir erkek bir bayan yarışıyor. Elene elene tam 2 çift finale çıkmış oluyorlar. Tabi final turu da öyle sanıldığı kadar basit ve kolay değil. Zorlu parkurlardan geçtikten sonra son etap da çok daha zoru ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Ancak ben bütün bunların üstüsinden gelebilir, bunlar da neymiş ki diyorsanız biraz da yeteneğiniz varsa tamam o zaman bu program sizin için demektir. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek için daha fazla zaman kaybetmeden hemen yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Umarım başvurunuz onaylanır. Sizler de bu programa katılım şansı elde etmiş olursunuz.

Hem eğlenebileceğiniz hemde gülebileceğiniz Yaparsın Aşkım her Cumartesi günü Fox Tv ekranların da sizlerle birlikte olacak. Programı mutlaka seyretmenizi tavsiye ediyorum. O gün kimselere randevu vermeyin ha. 🙂

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu Doldurabilirsiniz

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN! 
Araba Kazan Yaparsın Aşkım Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • elvin diyor ki:

    cok guzel

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>