Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Esra Erol’da Başvuru Formu ve İletişim

6 Ocak 2019
reklamlar

Türkiye’de en çok izlenilen programların önünde gelen Esra Erol aşıkları ve sevenleri kavuşturmaya ve evlendirmeye devam ediyor.

Hafta içi her gün 17:00 den sonra kimseciklere söz vermeyin ha.. Hemen Atv yi açıp Esra Erol’un izdivaç programını izlemeye başlayın. Hem eğlenecek hemde güzel vakit geçirmek isteyenler için harika bir alternatif sizlere. Türkiye de en sevilen program olan “Esra Erol‘da” atv’de hafta içi her gün karşımıza çıkacak.

Aşkınızdan asla ve asla vazgeçmeyin. Mutlaka sonuna kadar gidin en sonunda kazanan yine siz olacaksınız bundan emin olabilirsiniz. Aşk acısı gerçekten kötü bir şey bu yüzden sevdiğinize sevdiğinizi bir an önce vakit kaybetmeden söylemeniz de fayda var. Yoksa iş işten çoktan geçmiş olabilir.

Ha tabi ki şu da var platonik aşklar da günümüz de yaşanmıyor değil tabi ki bunlar da yaşanıyor ancak siz olabildiğince savaşınızı verin olacağı varsa zaten olur her şeyi akışına ve oluruna bırakmanız da fayda var.

Bu programda yaşanan olaylar ve hikayeler tamamıyla gerçek hayatın bire bir kendisidir.

Evet şimdiye kadar bir çok insanın yuvasını kurmuş ve mutlu etmiş olan bu vesileye aracı olan Esra Erol yeni yayın hayatında da bir çok genç çiftimizi evlendirmek için elinden geleni yapacak. Tam 9 sezondur ekranlar da olan Esra Erol bakalım bu yeni sezon da bizleri neler bekliyor olacak. Hep birlikte göreceğiz umarım.

Gelin ve Damat adayları bu program vasıtası ile birbirleri ile buluşuyor ilk görüşme ve konuşma canlı yayınla Esra Erol’un programın da gerçekleşiyor.

Yine, en çok seyredilen evlilik programlarından birisi olmayı başaran Esra Erol’da bu sezonda fırtınalar ve rüzgarlar son hızıyla esmeye devam edecek gibi gözüküyor. Hafta içi her gün atv’de sakın kaçırmayın. Kaçıran üzülür. 🙂

BAŞVURU İÇİN TIKLA
Esra Erol’da Başvuru Formu ve İletişim yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>