Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

3 Ağustos 2011 Atv Ratatouille Yabancı Sinema Fragmanı İzle

2 Ağustos 2011
reklamlar

3 Ağustos 2011 Atv Ratatouille Yabancı Sinema Fragmanı İzleyin. Eğlenceli harika bir animasyon yabancı filmi daha 3 Ağustos akşamı Atv ekranlarında olacaktır. İşte filmin özet ve fragman görüntüleri burada yer almaktadır. Sizlere iyi seyirler diliyoruz..

Damak tadına son derece de düşkün olan ve iyi yemekten çok iyi anlayan minik fare Remy’nin en büyük hayali aşçı olmaktır. Bir gün kaza eseri, şehrin en iyi aşçısının hizmet verdiği ve en önde gelen müşterileri ünlü yemek eleştirmenleri olan çok ünlü bir lokantanın kanalizasyon çukuruna düşer.

Hayallerindeki gibi büyük ve envai çeşit lezzetli malzeme ile dolu bir mutfaktadır. Yemek yapmaya olan tutkusunu gösterebileceği bir fırsat yakalayan minik Remy için hayallerindeki bu yerde olsa bile hayat hiç de kolay olmayacaktır. Ne de olsa o bir faredir ve insanlar fare görmekten, hele de mutfakta görmekten hiç hoşlanmamaktadırlar.

Fragmanı:
3 Ağustos 2011 Atv Ratatouille Yabancı Sinema Fragmanı İzle yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>