Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Atv Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Programı Başvuru Formu

4 Ağustos 2011
reklamlar

Atv Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Programı Başvuru Formunu doldurup sizler de sorulara doğru yanıtları vererek para kazanabilirsiniz. En çok para kazandıran yarışma programlarından birisi olan Kim Milyoner Olmak İster adlı programın detayları hakkında bilgiler ve başvuru formu inceleyebilirsiniz..

Dünyanın en çok izlenilen programlar dan bir tanesi olan ve kazandıran yarışma ‘Kim Milyoner Olmak İster’ bundan böyle Atv ekranlarında Kenan Işık’ın sunumuyla Ağustos ayında başlıyor.
Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

Tıkla Başvur:

TIKLA
Atv Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


4 Yorum »

 • suat diyor ki:

  meraba yarışmak ve kazanmak

 • gökhan diyor ki:

  bu yarışma benim ücün cok önemli inşallah katıla bilirim cünkü dünya kadar borcum var ödeyemiyorum bu yarışma benim ücün bir umut teşekürler

 • oktay gülbetekin diyor ki:

  slm

 • admin (Yazar) diyor ki:

  aleyküm selam

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>