Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Star’da Altın Günü Başvuru Formu Doldur

6 Eylül 2011
reklamlar

Star’da Altın Günü Başvuru Formu Doldur Yep Yeni bir program Hanımlar hepiniz ekran başına bu program sizleri ilgilendiriyor. Altın Gününü Star tv ile beraber yapmaya ne dersiniz? Buradan hemen başvurunuzu yapıp siz de yarışmacı olmaya hak kazanabilirsiniz. İşte detaylar ve ayrıntılar aşağıda yer almaktadır..

Yarışmacının evinin temizliğinden, ikram edeceği yemeklere, giyim kuşamından, makyaj ve saçına, aile içi ilişkilerinden, dünya görüşüne kadar pek çok şeyin konu edileceği yarışma programında, son sözü yine hanımlar söyler. Günün sonunda 4 misafir ev sahibini değerlendirir. Kendilerine verilen 20’şer altından gönüllerinden koptuğu kadarını ev sahibinin kasasına atarlar. Beş günün sonunda kasasında en fazla altın bulunan yarışmacı tüm altınların yani 100 altının sahibi olur.

Bazen ikram edilen bir kurabiye, ya da takılan küçük bir aksesuar, bazen de sohbet sırasında söylenen hoş bir söz değerlendirmede etkili olabilecektir.

Kimi yarışmacı börekleri ünlü bir börekçiden alırken, kimisi annesinin yaptığı sarmalarla rakiplerinin beğenisini kazanmaya çalışır. Kimi yarışmacı ise saçını süpürge eder, geceden hazırlıklara başlar. Önemli olan tek bir şey vardır; altın gününde misafirlerini en iyi şekilde ağırlayıp, 100 altına kavuşmak.

Artık hafta içi her gün Altın Günü.

Başvuru için burayı tıklayınız.
Star’da Altın Günü Başvuru Formu Doldur yazısına ait etiketler :


7 Yorum »

 • hilal diyor ki:

  yarışmaya katılmakta istekliyim.

 • hilal diyor ki:

  yarışmanın reklamını görünce katılmak istedim

 • hilal diyor ki:

  yarışmanız çok güzel.

 • hilal diyor ki:

  yarışmayı görünce hemen katılmak istedim inşallah katılacağım.

 • uygar diyor ki:

  eğlenceli olabıleceğini düşünuyorum kendi adımı misafiri cok severım ağırlamayıda birinci olabileceğimi umuyorum bu yuzden katılmak için basvuruyorum

 • sinem akkaşoğlu diyor ki:

  sürekli beğenerek izlediğim bir program birbirleriyle ilişkileri oturup sohbet etmeleri değişik yemek tarifleri öğrenmem hoşuma gitti eşimdende iznimi alarak katılmaya karar verdim kendimden cok eminim ailem tarafından veya arkadaşlarım tarafından yemeklerim sevilir.

 • necla polat diyor ki:

  eyer ben bu yarışmayı kazanırsam aileme destek olmayı düşünüorum 19 yaşındayım kapalıyım evliyim

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>