Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Kovboylar ve Uzaylılar Filmi Türkçe Fragmanı İzle

20 Eylül 2011
reklamlar

Kovboylar ve Uzaylılar Filmi Türkçe Fragmanı Online Olarak seyret buradan izle. Kovboylar ve Uzaylılar filminin özetleri yer alıyor..

Sene: 1873. Mekan: Arizona Bölgesi. Geçmişine dair hiç bir şey hatırlayamayan bir yabancı (Craig), yanlışlıkla Absolution adlı sessiz sakin bir kasabaya yolu düşer. Geçmişine dair bildiği tek ipucu bileğindeki zincirlerdir. Bu kasabanın sakinleri yabancıları pek hoş karşılamaz ve demir yumruk Albay Dolarhyde (Ford) aksini emretmediği takdirde sokakta tek bir hareket bile yapamazlar. Bu kasaba korku ve gerilim içinde yaşayan bir kasabadır.

Fakat Absolution, gökyüzünden kendisine doğru gelen haydutların saldırılarıyla esas korkunun ne olduğunu öğrenecektir.. Nefes kesen bir hızla ve gözleri kör edici bir ışıkla yeri göğü inleterek çaresiz insanları teker teker kaçıran bu canavarlar kasaba sakinlerinin şimdiye dek gördükleri her şeye meydan okurlar.
Kovboylar ve Uzaylılar Filmi Türkçe Fragmanı İzle yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>