Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Dallas Dizisi 2012 Yılında TNT Kanalında Yayında

15 Aralık 2011
reklamlar

Dallas Dizisi 2012 Yılında TNT Kanalında Yayında  Yılların eskitemediği dizi çok kısa bir süre Tnt ekranlarında tekrar geri dönüyor. Lost adlı dizide Sawyer karakterini canlandıran genç ve yakışıklı oyuncunun Dallas adlı dizide oynaması muhtemel gibi gözüküyor. Yıllardır beklenen dizi kısa süre sonra tekrar gösterimde.. İşte ayrıntılar ve detaylar..

TNT Kanalı’nda 2012 yazına doğru gösterilmeye başlayacak olan dizinin çekimleri, Ekim ayı ortalarında başladığı bildirildi.
Entrikacı “J.R. Ewing” olarak yeniden kamera karşısına geçen Larry Hagman’a kardeşi Bobby rolünde Patrick Duffy ve eski eşi Sue Allen rolünde de Linda Gray eşlik edecek.

Bu yeni serinin yapımcılığını üstlenmiş olan Cynthia Cidre, dizinin eski ile yeninin buluşmasından oluşacağını dallas hayranlarına söyledi
.
“Dallas” dizisi, 1978-1991 yılları arasında Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede gösterilmiş ve büyük ilgiyle izlenmişti. Gösterildiği ülkelerde gündemi değiştirecek kadar merakla izlenen dizide başrolü Larry Hagman (J.R), Patrick Duffy (Bobby), Victoria Principal (Pamela) ve Linda Gray (Sue Ellen) üstleniyordu.

Eylül ayı içerisinde 80 yaşına giren Hagman, doktorların kendisine “yaygın görülen ve tedavi edilebilir” bir kanser teşhisi koyduğunu, ancak kendisinin dizide oynamaya kararlı olduğunu açıklamıştı..
Dallas Dizisi 2012 Yılında TNT Kanalında Yayında yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>