Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Kanal D Evim Şahane Programı Başvuru Formu

11 Ocak 2012
reklamlar

Kanal D Evim Şahane Programı Başvuru Formu – Evinizin dekorundan sıkıldınız mı? Yeni birşeyler mi arıyorsunuz. İşte o zaman size Kanal D’den harika bir fırsat.. Evim Şahane programı başvuru bilgileri ve detayları..

Kanal D yapımı Evim Şahane adlı programa hemen başvuru yapıp evinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. 5 kişi arasından 1. seçilene ayrıca 10 TL’lik bir ödülünde sahibi olacak.

Yarışma bence harika birşeye benziyor. Kesinlikle başvuru formunu doldurup sizler de şansınızı denemelisiniz..

İşte buradan başvuruda bulabilirsiniz..

Başvuru Formu
Kanal D Evim Şahane Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • hasret diyor ki:

    ankara anafartalar ticaret meslek lisesinde rehber öğretmen olarak görev yapıyorum.iki hafta önce 10.sınıf öğrencilerimden haydar karakayanın evi yandı.Öğrencimin babasının tek bacağı sakat koltuk deynekleri ile yürüyebiliyor.Dört kardeşler,anneleri iki yıl önce kanserden dolayı vefat etti.Çok mağdur durumdalar.Biz okul öğretmenleri olarak aramızda bir miktar para topladık fakat yeterli olmuyor.Evim şahane yarışma formatına ne kadar uygun bilemem fakat kanal d olarak bu mağduriyetlerin giderilmesinde bizlere yardımcı olabileceğinizi düşündüm.Öğrencimin evi tamamen yandı evin arsası kendilerine ait yeniden ev inşa edilebilecek bir yerleri mevcut.Başvuru formunuzu kendi adıma doldurucam ve yanan evin resimlerini sizlere göndericem.Lütfen mail.adresime en kısa zamanda bilgi gönderin.Öğrencimin ne oturabilecek bir evi ne de kullanıma hazır eşyaları söz konusu değil.Müşteri hizmetlisi ile görüştüm ne olur en kısa zamanda bizleri bilgilendirin.saygılarımla

  • rabia küçük diyor ki:

    BENCE ACİLEN BU İNSANLARIN EVİNE YARDIM EDİLMELİ SONUÇTA BUTUN BAŞ VURAN BENİM GİBİ KEYFİ VE HAYECAN SUPRİZ OLMASI İÇİN BAŞVURUDA BULUNUYORUZ BİZİM YATACAK SICAK EVİMİZ VAR ZATEN ÖNCELİKLE BU AİLEYE YARDIM GEREKİYOR BİZİMDE ELİMİZDEN BİRŞEY GELİRSE YAPABİLİRİM MADDİ OLARAK BENİMDE DURUMUM İYİ DEĞİL AMA BİR KAMPANYA YAPARAK ÇEVREMDEKİ İNSANLARDA TOPARLAYA BİLECEĞİM EŞYA GİBİ UFAK MADDİ YARDIM BELKİ TOPARLARIZ AMA BURDADA ÇEVRE YİNE KISITLI İMKANLARLA YAŞIYORLAR FAKAT İNSANLIK ÖLMEDİ HERKEZ ELİNDEN GELENİ YAPACAGINA İNANIYORUM.

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>