Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Tv 8 Erkan Tan’la Başkentten Programı İletişim Bilgileri

19 Ocak 2012
reklamlar

TV 8 Erkan Tan’la Başkentten Programı İletişim Bilgileri – Erkan Tan’la Başkentten Canlı Yayınla Hafta İçi Her gün saat: 08:30’da TV 8 ekranlarında olacak. Her sabah programı sakın kaçırmayınız diyorum..

Hafta İçi Her Gün, 08:30

Hayatın her yönü, en renkli ve en gerçekçi
halleriyle Erkan Tan ile Başkentte sizlerle..

Buradan iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz..

Tv 8 Erkan Tan’la Başkentten İletişim Bilgisi:

İlgili Link: http://www.tv8.com.tr/erkan-tanla-baskentten
Tv 8 Erkan Tan’la Başkentten Programı İletişim Bilgileri yazısına ait etiketler :


3 Yorum »

 • Birol KÜÇÜK diyor ki:

  Selam. Size ve konuğunuza sygılar sunarın.
  Ben bir konu ile alakalı Sayın Başbakan yardımcımızdan cevap bekliyorum.
  Bağkur ile sigorta birleştirildi. Ben hem bağkur hemde sigorta lı oldum. Şimdi sigortalıyım. Ben son 3,5 yıl sigortalı olursam sigortadan emekli olabiliyorum. benden daha genç ve daha az pirim ödemiş başka kişi şimdi emekli bir çözüm bulunmasını istiyorum.

 • naki diyor ki:

  Sayın erkan bey emeklilikte yaşa takılanlardanım.Şöyleki ben askeri okula girdiğimde bize 20 yıl üzerinden emekli olacaksınız dediler.ben 22 yıl çalıştım hala 3 yıl yaş beklemekteyim.benle aynı dönemde okula ve göreve başlayan arkadaşlarım benden2 yıl önce emekli oldular ve maaş almaktadırlar.benim suçum doğom tarihimizin onlara göre küçük olması.birde subayın harp okulu emeklilikten sayılmaktadır,astsubayın okulu emeklilikten sayılmaktadır,hatta vatani görevini yapanlar askerlik sürelerini boçlanmaktadırlar,ama biz uzman jandarmaların okulu emeklilikten sayılmamaktavede biz isteyerek borçlanmak istesekde kabul görmemektedir.bu konuda bana yardıncı olursanız cok sevinirim.Sizin cesur ve yüreğimize güvenerek yazıyorum saygılar sunuyorum.

 • Mustafa YÜCESAN diyor ki:

  İsrail F-15 savaş uçakları Hatay ve çevresinde 1 saati aşkın süre alçak seviyeden uçuş yaptı. Diyarbakır 182. Filo olaya müdahale etmedi. Filo komutanıyla ilgili bir işlem başlatıldı mı ya da başlatılacak mı?

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>