Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

TV 8 Okan Bayülgen Programı Mail ve İletişim Bilgileri

17 Ocak 2012
reklamlar

TV 8 Okan Bayülgen Programı Mail ve İletişim Bilgileri – Okan Bayülgen’in sunumu ile Kraliyet Ailesi,Muhabbet Kralı,Kral Çıplak, Medya Kralı ve Disko Kralı adlı programlar ile eğlenceye hazır mısınız?

Okan Bayülgen her zamanki yüksek enerjisi ile izleyicilerine keyifli, eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Peki programa telefon ile nasıl katılabilirim diye soracak olursanız arkadaşlar sizler için mail ve iletişim bilgilerini aşağıda belirtiyoruz. Hemen bu numaradan arayıp sizler de canlı yayına bağlanıp konuklara ve ya Okan Bayülgen’e sorularınızı yönlendirebilirsiniz..

İşte bilgiler:

Okan Bayülgen Programı Mail ve İletişim Adresi:

TV8 İstanbul

Huzur Mahallesi Ayazağa Cendereyolu Caddesi No:4 PK: 34396 Şişli / İstanbul

Tel:
0(212) 304 88 88 bu numaradan bilgi alabilirsiniz..
TV 8 Okan Bayülgen Programı Mail ve İletişim Bilgileri yazısına ait etiketler :


10 Yorum »

 • Ebru Kansız diyor ki:

  Biz ;

  Ebru KANSIZ, Bekir TOPÇU, Merve BAL, Ayşenur SÖZER, Merve KARA, Hatice BİRİNCİ, Serap AKSOY, Rıdvan OKUMUŞ, Ramazan ÖZDEMİR, Emre DEMİRCİ, Melek BAL Çayeli Ahni Anadolu Lisesinde okuyoruz son sınıf öğrencisiyiz.Çayeli kaymakamlığı, Rize kent konseyi, Kadın Kuruluşu, Rize Fotoğrafçılar derneği,Çayeli gençlik derneği gibi vakıflardan yardım alıyoruz. Siyasi bir kuruma bağlı değiliz. özellikle bir kuruma ait bir prajo değildir. Küçük insanların büyük projesidir.Taşra olarak adlandırılan ilimizin böyle bir projeye ihtiyacı var gerçekleştirebilmemiz için de size ihtiyacımız var.

  ŞİDDETİN DERİN 100’Ü

  -Herşeye rağmen hayatta kalmayı başarabilmiş bir kadının hüznü, acısı, nefreti, mutluluğu…

  Kadına Şiddetin acı yüzüyle toplumun vicdanının yüz yüze gelişini fotoğraflıyoruz..

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir sergi yapılacaktır. Amacımız herkese sanatın güçlü sesiyle sosyal bir mesaj verebilmektir.Projemize biyolojik güçsüzlüğü nedeniyle kadının gördüğü şiddeti , mağduriyetini , küçük yaşta ‘Töre’ adı altında yaşça büyük erkeklerle evlendirilmesini , kimi zamanda eşleri tarafından öldürülesiye dövülmesini hatta öldürülmesini konu alıyoruz.

  İstiyoruz ki, toplumumuzun kanayan yarası ‘ Kadına Şiddet ‘ bizimle de ses bulsun.Unutmayalım ki, dünyanın her yerinde birilerinin çabasıyla başlatılan çoğu şey değişimle sonuçlanır.sizde bu değişime destek vererek projemizin öncülerinden olun.
  Projenin sadece Rizeyle sınırlı kalmaması adına yardımınıza ihtiyacımız var 🙂 Şimdiden teşekkürler.

 • Sevinç Yücealtay diyor ki:

  Ben Sevinç YÜCEALTAY

  Sevgili arkadaşlar bildiğiniz gibi anne ve babam işitme

  engelli, bende doğuştan işitme engelliyim. İşaret dilini son derece akıcı ve düzgün bir şekilde

  konuşabiliyorum. Kişi olarak da anlatış biçimim itibarıyle işaret dili eğitimi vermeye kendimi son derece

  yatkın hissetmekteyim. Daha önceden birkaç kez işaret dili eğitimi denemelerim oldu ve hepsinde çok olumlu

  sonuçlar aldım.

  Halen işaret dili eğitimi konusunda küçük çalışmalar yapmaktayım, eğer bana ihtiyaç

  duyulursa işaret dili eğitimi vermek istiyorum, ayrıca işitme engelli bireylerin kültürel ve sosyal

  farkındalığını da örnekler vererek anlatabilirim. işaret dili konusunda hertürlü çalışmaya açık pozitif

  yapımla ve çalışma azmimle hakediş ücretini de alarak çalışmalar yapmak istiyorum.

 • ahmet diyor ki:

  merhaba sayın bayülgen… siz TSK icinde uzman jandarma diye bir rütbe oldugunu bu insanların sayısınız silahlı kuvvetler icinde 25.000 kişi oldugunu ve bu uzman jandarmaların universite mezunu oldugu halde halen ortaokul mezunu gibi maaş aldıgını duydun mu hic…. eger duymadıysan beni canlı yayına bagla kendimizi ve bize yapılan zenci muamelesini size anlatalım saygılar

 • ahmet diyor ki:

  -Fakülte ve Yüksekokul mezunu olmamıza rağmen ortaöğretim üzerinden emekli edilen bizleri,
  -Orduevlerine alınmayanlar bizleriz,
  -TSK bünyesinde askeri okulu fiili hizmetten sayılmayan bizleriz,
  -Halen Astsubayların ek göstergesinin 2/3’sini alan bizleriz,
  -Lojmandan yeteri kadar faydalanamayan bizleriz,
  -TSK tazminatında en düşük ücreti alan bizleriz,
  -J.Gn.K.lığında personel azlığından iki üç birime bakan bizleriz,
  -Subay Astsubay gibi belli bir hizmet süresinden sonra nöbetten düşmeyen bizleriz,
  -Muharip sınıf tazminatı almayan bizleriz,
  -Oyak’ta Subay Astsubay gibi daimi üye olmamıza rağmen temsil hakkı tanınmayan bizleriz.

 • murat diyor ki:

  Ben murat buyukeller sayın okanbayulgen ben 30 yıldır dini araştıtaran yaşayan biriyim ilmi ilim yaptım bunu yapan varmıdır bilmiyorum ben zannetmiyorum ilmi ilim yapan konuşmayada korkar ben bu bilgileri paylaşmak istiyorum aziz nesinin durumua çık fakat bilgisi çok az ve yaşamadan ögrenmiş eyer bir program yaparsanız butun dina damları çağırın emin yolaçanı da unutmayın benide programa telofonla yayına bağlayın bilgilerini çurutmek istiyorum bu insanlar cahil ve bunu dahada karanlıga sokan bu insanları kendine getireyim tabi gelen gelir AMA SİZİNLE KONUŞMAK YAŞANTIMI BİRAZINI ANLATMAK İSTERİM VE BANA NEY APMAMI SOYLEMENİZİ BANA YOL GÖSREMENİZİ İSTERİM YETERKİ BİRAZ MUHABBET EDECEK ZAMAN VERİRSENİZ BANA İNANNIN ETKİLENİRSİNİZ SAYGILAR

 • aysun yılmaz diyor ki:

  sevgili okan bayülgen.ben 45 yaşında bir bayanım .şu anda işsizim.emekli olmama 2 yıl daha var.emeklilik yaşını yükselttiler buna tamam dedik .fakat işyerlerinin çalışma yaşına kota koymama gerekliliğini kimse tartışmıyor .hemde herkes kaderine razı sanki kendi başına gelmeyecekmiş gibi bunu normal bir durum olarak algılamasını aklım almıyor .bu kadar koyunla nereye varılır .sesimi nereye duyuracağımı bilemediğim için size yazıyorum.okunma şansı varmıdır bilmiyorum .fakat bu önemli bir konu .işe alımlarda yaş kriterinin öne çıkarılması mevcut çalışma ve emeklilik yasana göre yasak olmalıdır.insanlar vasıflarına göre değerlendirilmelidir.tabii deneyimde.saygılarımla .

 • Bayram diyor ki:

  Türk insani evet cok duygusal ve sevmeyi ve sevinmeyi cok sever.
  Ama sevmeyi ve sevinmeyi bilmiyoruz.
  Eminim sizde bir cok örnekler verebilirsiniz.

 • mustafa erkus diyor ki:

  Sayin Bayülgen, Bir sigara icin bu kadar yaygara koparip hakaretler savuran bir insan herhalde iki sigara icin adam öldürür.!Hakaret ettiginiz o bayan, söyle ifade edelim o insan ! hangi sebebten dolayi o salona gelmis hic düsündünüz mü? Hayatinda iki dakika tanidigi hic bir özelligini bilmedigi yasayisini görmedigi bir kadina Fasit etiketini bir dakikada yapistiran Bir A H M A K bir insana hayatimda daha yeni sahit oluyorum.!!! ki bu kendine saygisiz insan Televizyon ekranlarindan AHKAM KESIP cesitli konularda akil hocaligi yapiyor!Millete bu kafayala örnek oluyor! DEMEK KI atalarin dedigi gibi bir insan kendini vezirde edermis Rezilde ! Sayin Bayülgen Sizce ? Siz kendinizi orada ne ettiniz? topluma bir sorun?

 • güler-ayşe diyor ki:

  sn:okan bayülgen beyefendi merhaba.ben “resim”dersi öğretmenliğinden emekli bayanım. merhum dr.robet anhegger’in ellerinde büyüdüm.sizinle görüşmek istiyorum.
  ilginizi bekleyeceğim.
  saygı ve sevgilerimi sunuyorum efendim.
  güler.

 • Ayşe İşcan diyor ki:

  Dün gece gönderdiğim maile ilave;
  10 yıl boyunca maruz kaldığım evlilik değil,esaret hayatımı senaryolaştırdı .Okan Bey’e göndermek ve okumasını sağlamak istiyorum.
  Sitedeki adres geçerlimidir? Kendisine kargo yapacağım.
  Saygı ve sevgilerimle.
  Ayşe İşcan

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>