Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

8 Numarada Şenlik Var Hafta İçi Her Gün 13:30 Tv 8’de

19 Ocak 2012
reklamlar

8 Numarada Şenlik Var Hafta İçi Her Gün 13:30 Tv 8’de – Program renkli konukları ile seviye bir platform’da harika zaman geçireceğiniz eğlenceli bir konsepti ile Fatih Ürek’in sunumu ile 8 Numarada Şenlik Var adlı program hafta içi her gün saat: 13:30’da TV 8 ekranlarında olacaktır. Programı sakın ama sakın kaçırmayınız diyorum..

Canlı performanslar, şarkılar ve danscıları ile her zaman ki gibi adından söz ettiren sevilen sanatçılardan Fatih Ürek ile birbirinen lezzetli yemek tarifleri yemek kitapları ve ünlü gurme-yazarlardan olan Sahrap Soysal ile muhteşem bir program ile hafta içi her gün evlerinize konuk oluyorlar..

8 Numarada Şenlik Var!, renkli ve kaliteli formatı, ünlü konukları, keyifli ve eğlenceli sohbetleri ile, birbirinden lezzetli yemekler ve tarifleri, canlı müzik performansları ve stüdyodaki izleyiciler ile öğle sonralarınızın vazgeçilmezi olmaya geliyorlar..

Herkese iyi eğlenceler dileriz..
8 Numarada Şenlik Var Hafta İçi Her Gün 13:30 Tv 8’de yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>