Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

8. Etap Otomotiv Programı Soru Sormak İster Misiniz? (TV 8)

17 Ocak 2012
reklamlar

8. Etap Otomotiv Programı Soru Sormak İster Misiniz? (TV 8) – Otomobil hakkında merak edilen sorular arabanızdaki problemler hakkında detaylı bilgiler – 8.Etap adlı programa sizde mail gönderip konuk olabilirsiniz. Mera edilen sorular bu programda cevaplanıyor..

Yeni bir araç alacaksınız ama ne alayım diye kendi kendinize sorup duruyorsanız o zaman bu program tam size göre hemen sizler de merak etmiş olduğunuz soruları sorup otomobil hakkında bilgiler alabilirsiniz.

TV 8’de hafta sonu cumartesi günü 15:00’da yayınlanan programı sakın kaçırmayınız. İşte bilgiler ve detaylar aşağıda açıklanmış bulunmaktadır. Herkese iyi seyirler diliyoruz.

Detaylar İçin: http://www.tv8.com.tr/8.etap adresini ziyaret edebilirsiniz..
8. Etap Otomotiv Programı Soru Sormak İster Misiniz? (TV 8) yazısına ait etiketler :


3 Yorum »

  • Emrah diyor ki:

    Mercedes a180 urban ve a180amg arasında kaldım sizin görüşleriniz nedir

  • ahmet diyor ki:

    merhaba programınızı beğeniyle takip ediyorum. sorum şöyle :Carbon Clean Motor iç Temizleme Katkısı sizce faydalımıdır kullanmalımıyım. teşekkürler

  • Mustafa Can diyor ki:

    Dizeĺ araçları çalıştırmadan önce kontağı açik tutarak cok soğuk havalarda ısıtma bujilerinin kullanımı icin ısıtmak gerekiyor diye biliyorum. Bu durum start stop araçlar için de gecerlimidir.

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>