Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Kanal D Cinemania Kısa Film Yarışması Başvuru Formu

6 Şubat 2012
reklamlar

Kanal D Cinemania Kısa Film Yarışması Başvuru Formu – Eğer sizler de kendinize güveniyorsanız hemen Cinemania kısa film etkinliğine katılıp kendinizi gösterebilirsiniz.

Kanal D’nin düzenlemiş olduğu Cinemania Kısa Film yarışmasına buradan başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için sizlere aşağıda başvuru formunu ilettik. Hemen o linki tıklayıp gerekli olan bilgileri doldurup başvurunuzu tamamlayınız. Başvurunuz gönderildikten sonra yetkililer formunuzu inceleyip uygun gördükleri takdirde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Sizler de star olma yolunda ilerlemek istiyorsanız kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız diyorum. İşte başvuru bilgileri ve detaylar burada yer almaktadır..

Cinemania Kısa Film Yarışması’na katılan kısa filmlerden ön jürinin onayından geçen yarışmacılar www.kanald.com.tr/cinemania sayfasına yüklenerek, halk oylamasına sunulacaktır.

Cinemania Kısa Film Yarışması’na son katılım tarihi ise 15 Nisan 2012.

Başvuru linki

http://uyelik.oynat.tv/ui/cinemania/upload.aspx herkese bol şans dileriz..
Kanal D Cinemania Kısa Film Yarışması Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>