Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Star Tv Celal Pir’le Bugün Programı İletişim ve Mail Bilgileri

6 Şubat 2012
reklamlar

Star Tv Celal Pir’le Bugün Programı İletişim ve Mail Bilgileri

BUGÜN adlı program hafta içi her gün 07.00 09.00 arasında Star tv de olacaktır. Celal Pir ve Julide Ateş’in birlikte sunmuş olduğu programda, hava durumu ile Gökhan Abur ve spor konulu haberleri ie birlikte Melis Sander kendilerine eşlik edecektir.

Dopdolu program hafta içi her gün 07.00 – 09.00 arasında 2 saat boyunca Star Tv’de sizlerle. Yapımcılığını üstlenen Aydın Özdalga’nın yaptığı programı, deneyimli haberciler Celal Pir ve Julide Ateş sunacak. Hava durumu Gökhan Abur’un renkli sunumu ile ekranlara yansırken, Melis Sander spor haberleri ve canlı bağlantılarla sizlerin karşısına çıkacaktır.

Sabah programı anlayışını tamamı ile değiştirecek olan bu program, Yapay gündem yerine, halkın gündemini ekranlara taşıyacak. Her gün aynı anda 3 farklı noktadan canlı yayınlarla sokaktaki insanların yaşamına ayna tutulacaktır.
Dün gece en çok sevdiğim dizi acaba ne oldu sonu nasıl bitti gibi üzüntüler son bulacak bu programda tüm sorular anında cevaplanacak..

Celal Pir ile Bugün, hafta içi her gün saat 07.00’de Star’da sakın kaçırmayınız.

Daha fazla bilgi için http://www.startv.com.tr/bugun/Ozetler/ adresini ziyaret edebilirsiniz..
Star Tv Celal Pir’le Bugün Programı İletişim ve Mail Bilgileri yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • Ahmet ÖZDEMİR diyor ki:

    AKLIMA GELEN
    Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza Soruyoruz?

    Biz ve bizim gibi Kahramanlar terörle mücadelede daha önce savaşmasalardı; şu an 15 Temmuz’da kurtarılacak bir Vatan olmazdı. 15 Temmuz’da da Şehit Ömer Halis DEMİR ruhuyla mücadele etmeselerdi; şu an İç Savaş içerisinde, bölünmeye başlamış bir Türkiye vardı. Bundan dolayı Hükümetimiz, çıkardığı 675 sayılı KHK ile; 15 Temmuz’da, Şehit Astsb. Ömer Halis DEMİR ruhuyla savaşan kahramanlarımızdan yaralanan herkesi “ YARALANMA DERECESİNE BAKILMAKSIZIN “ GAZİ yapmıştır. Bu kararı sonuna kadar canı gönülden destekliyoruz, anaların ak sütü gibi helal olsun. Fakat; daha önce savaşıp yaralanan bizler, yıllardır GAZİLİK Hakkımızı almak için mücadele etmemize rağmen; terörle mücadelede yaralanıpta, o psikolojiyi yıllardır atamamışken, vücudumuzda mermi, şarapnel parçası ile zehirlenirken, kopuk parmakla yaşarken, bizleri 15 Temmuz’daki kardeşlerimizle NEDEN GAZİ yapmadınız? Hadi 15 Temmuz’un getirdiği büyük telaş ve mücadele içinde unuttunuz, ŞİMDİ neden biz 19 bin mağdur kahraman içinde “ Terörle mücadelede yaralanan herkese YARALANMA DERECESİNE BAKILMAKSIZIN Gazilik hakları verilir ” cümlesi içeren bir KHK çıkarmıyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanım ve başbakanım; biz 19 kahraman vatan evladı, terörle mücadelede vatan ve millet için daha önce bu vatan için yaralandı, 15 Temmuz’da FETO hainlerine karşı da sokaklardaydı. Bu hak ettiğimiz GAZİLİK hakkını bize vermeyi Memleketimizin telaşı içinde unutsanız dahi , sizlere hatırlatmak adına; Şu an , Suriye’de Vatan ve Millet için çarpışan kardeşlerimizin yanına gidip, aslanlar gibi onlarla omuz omuza savaşarak vatana uzanan elleri kurmaya ve nasip olursada, bu uğurda Allah katında ve milletimizin gönlünde en büyük rütbe olan GAZİLİK ve ŞEHİTLİK mertebesini almaya gönüllüyüz.

    Ahmet ÖZDEMİR( Emekli Jandarma Astsubay)

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>