Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Star Tv Celal Pir’le Bugün Programı İletişim ve Mail Bilgileri

6 Şubat 2012
reklamlar

Star Tv Celal Pir’le Bugün Programı İletişim ve Mail Bilgileri

BUGÜN adlı program hafta içi her gün 07.00 09.00 arasında Star tv de olacaktır. Celal Pir ve Julide Ateş’in birlikte sunmuş olduğu programda, hava durumu ile Gökhan Abur ve spor konulu haberleri ie birlikte Melis Sander kendilerine eşlik edecektir.

Dopdolu program hafta içi her gün 07.00 – 09.00 arasında 2 saat boyunca Star Tv’de sizlerle. Yapımcılığını üstlenen Aydın Özdalga’nın yaptığı programı, deneyimli haberciler Celal Pir ve Julide Ateş sunacak. Hava durumu Gökhan Abur’un renkli sunumu ile ekranlara yansırken, Melis Sander spor haberleri ve canlı bağlantılarla sizlerin karşısına çıkacaktır.

Sabah programı anlayışını tamamı ile değiştirecek olan bu program, Yapay gündem yerine, halkın gündemini ekranlara taşıyacak. Her gün aynı anda 3 farklı noktadan canlı yayınlarla sokaktaki insanların yaşamına ayna tutulacaktır.
Dün gece en çok sevdiğim dizi acaba ne oldu sonu nasıl bitti gibi üzüntüler son bulacak bu programda tüm sorular anında cevaplanacak..

Celal Pir ile Bugün, hafta içi her gün saat 07.00’de Star’da sakın kaçırmayınız.

Daha fazla bilgi için http://www.startv.com.tr/bugun/Ozetler/ adresini ziyaret edebilirsiniz..
Star Tv Celal Pir’le Bugün Programı İletişim ve Mail Bilgileri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>