Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Ha Babam Uzay Dizisi Çok Yakında Show Tv de Başlıyor

25 Şubat 2012
reklamlar

Ha Babam Uzay Dizisi Çok Yakında Show Tv de Başlıyor – Yapımcılığını Süreç Film’nin üstlenmiş olduğu Ha Babam Uzay adlı filmin başrollerinde ise Peker Açıkalın, Ufuk Özkan ve Sinan Çalışkanoğlu oynamaktadır.

Buradan da anlaşılıyor ki harika bir komedi dizisi çok kısa bir süre sonra show tv de bizlerle olacak. Dizi 14.03.1012 tarihinde 1.bölümü ile sevenleri ile buluşacak.

Şimdiden kimselere söz vermeyin diyorum. Diziyi şahsen bende merak edenler arasındayım. Bakalım nasıl bir konsept olacak. Kanal D’nin Yalan Dünya adlı komedi dizisi gibi izleyicileri güldürebilecek mi bunu tabi zaman gösterecek.

Dizinin konusundan kısaca bahsedecek olursak; ‘Ha Babam Uzay’ çok yakında seyircisi ile buluşmaya hazılanıyor. Tarihteki ilk Türk uzay gemisi uzaya gönderilecek. 9 korkusuz Türk astronotun maceralarını anlatan Ha Babam Uzay adlı dizi yakında Show’da..
Ha Babam Uzay Dizisi Çok Yakında Show Tv de Başlıyor yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>