Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

TRT 1 Gülben Ergen Programı İletişim Bilgisi

12 Mart 2012
reklamlar

TRT 1 Gülben Ergen Programı İletişim Bilgisi – Hafta içi her gün saat 10:30’da yayınlanmakta olan eğlenceli neşeli sohbetleri ile programı sakın kaçırmayınız diyorum.

Öğrenmek için eğlenmek için umutlanmak için Gülben Ergen Her Sabah her ses ve renge dokunuyor sizi hayatın güzelliklerine çağırıyor. Hem kalbiniz hemde kulağınız açık olsun.

En sevdiğiniz ünlüler ile müzik ve sohbetle evlerinize konuk olmaya geliyor. Gülben hafta içi her gün 10:30’da TRT 1 ekranlarında. Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız programı sizlere kesinlikle tavsiye ederim. Sakın kaçırmayınız..

Program İle ilgili detaylı bilgi almak ve ulaşmak için http://www.trt.net.tr/genel/onerielestiri.aspx adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır..
TRT 1 Gülben Ergen Programı İletişim Bilgisi yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • Ali ÖZGÜN diyor ki:

    gülben hanım hacamıza sormak isterim kefir içmek günahmı, içinde yüzde/1.1 oranında mayalanırken alkol oluşuyormuş bu nedenle çevremizde günah gibi yorumlar yapılıyor hocamız bu konuda neler düşünüyor saygılar.

  • nurgül kalaycı diyor ki:

    merhaba gülben keşke herksz senin kadar şanslı olsa neyin yorumunu yapıyım kii herşeyden bıktım kilolarımdan monotonluktan her gün temizlik yapıp yemek yapıp akşama kadar aynı şeyleri yapmaktan mücadele etmekten bıktım artık ömrümün gençligimin hiçlerle ellerimden kayıp gitmesi içimi acıtıyor Allaha şükürler olsun 2 tane melegim var onlararın sayesinde ayaktayım en büyük üzüntüm çocuklarımın o küçücük hayellerini yapamamak bir anne olarak daha fazla kahroluyorum sadece biraz rahatlamak istedim bazen kimseye söyleyemediklerini öylesine yzılara dökmek rahatlatıyor bunları okuyup bir yorum bile yapman yeter çünkü her şeyden önce annesin özürdilerim teşekürler sevgiler

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>