Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Ali Yeşilırmak ve Max Oldu

13 Mart 2012
reklamlar

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Ali Yeşilırmak ve Max Oldu – 12 Mart 2012 tarihinde final yapan Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmanın 1.si bu gece açıklandı.

Acun Ilıcal’ın sunumu ile gerçekleşen program da finalin sahibi açıklandı ve tam 250 Bin TL ödülün sahibi oldu. Köpeğini ve kendisini bir kez daha tebrik ediyoruz. Kazanmış olduğu parayı en iyi şekilde değerlendirmesi dileği ile.. Yetenek Sizsiniz Bu gece final ile sona erdi. Ali Yeşilırmak ve marifetli köpeği Max ile bir ilke imza attılar.

Şahsen harika yetenekli bir köpek ve 1.ciliği hak ediyorlardı. 2.olarak ayrılan Kafkas Grubunu da tebrik edip, başarıların devamını diliyoruz..
Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Ali Yeşilırmak ve Max Oldu yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • bülent diyor ki:

    ya allah aşkına bu yarışmada bir köpek nasıl birinci olur aylardır türkiye yeteneğini bir köpek olarak nasıl bulur buna katkıda bulunan herkez bundan sorumludur ayrıca yeteneğimiz bir köpek dünya buna bakalım nasıl bakacak bu yeteneği çıkaracak bir insanımız yokmuş ta max diye bir köpek oldu yani seçenekler fazla zorlanmadılar sanırım bu kadar insanımız içinde bir köpeği seçerek:(

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>