Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

7 Nisan 2012 Kanal D Akasya Durağı Dizisi Yeniden Başlıyor

29 Mart 2012
reklamlar

7 Nisan 2012 Kanal D Akasya Durağı Dizisi Yeniden Başlıyor – Hasret ve ayrılık 7 nisan akşamı sona eriyor. Dizi final oynadı diye artık üzülmeyin Akasya Durağı izleyicileri 7 Nisan akşamı Kanal D’de Akasya Durağı adlı dizi yep yeni bölümleri ile bizlerle olacaktır. Programı sakın kaçırmayınız diyorum.

Sıkı durun hepsi geri dönüyor. Kahkaha dolu dakikalar yine bizleri bekliyor olacak. Taksicilik öyle kolay bir meslek değildir. Ama bunlar zoru başarıyorlar bir yandan işlerini yaparken diğer yandan ise biz izleyicileri güldürmeye hazırlanıyorlar. Yine aynı gününde ve aynı saatinde Kanal D’de olacak.

7 Nisan 2012 Cumartesi 20:00’da Kanal D’de Akasya Durağı dizisi için hiç kimselere randevu vermeyin. Herkes ekran başına davetli. Herkese şimdiden iyi seyirler dileriz. İşte yeni bölümün resimleri yayınlandı buradan hemen seyredebilirsiniz..
7 Nisan 2012 Kanal D Akasya Durağı Dizisi Yeniden Başlıyor yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • Melis diyor ki:

    Akasya Durağı’na bayılırım.Finalini izlerken inanın birçok gözyaşı döktüm. Artık ayrılığın sona erdiğine çok sevindim. Akasya Durağı’nı tekrar başlatana ve ekibine sonsuz sonsuz binlerce teşekkürler..

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>