Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Deniz Yıldızı Sezon Finalinde Deniz Diziye Tekrar Dönüyor

21 Mayıs 2012
reklamlar

Deniz Yıldızı Sezon Finalinde Deniz Diziye Tekrar Dönüyor – Arkadaşlar son duyduğumuz haberlere göre Deniz Yıldızı adlı dizide bir takım sürprizler olabilir. Bunlardan birisi de Deniz’in tekrar diziye geri dönüş yapmasıdır..

Gençlerin uzun yıllardan beridir fenomen haline gelmiş olan Deniz Yıldızı adlı dizide sezon finalinde büyük bir sürpriz yaşanarak Deniz’in diziye tekrar geri döneceği söylenmektedir..

Bu bilgi kesin olmamakla birlikte sizlere sadece duyumlarımızı aktarmak istedik. Umarım bu haber gerçektir ve Deniz diziye tekrar geri döner. Ancak arkadaşlar mert kesin olarak dizide öldüğü için onun geri dönme ihtimali yok.

Bu konuyla ilgili zaten kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak dediğimiz gibi Deniz bir sürpriz yaparak diziye tekrar gelecek gibi görünüyor. Hep birlikte bekleyip göreceğiz. Sezon finaline sayılı günler kaldığı söyleyebiliriz.
Deniz Yıldızı Sezon Finalinde Deniz Diziye Tekrar Dönüyor yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>