Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Trophy Türk Çok Yakında TV8’de Başlıyor 2012

12 Ağustos 2012
reklamlar

Trophy Türk Çok Yakında TV8’de Başlıyor 2012 – Show tv de her sene Nisan ayında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunumu ile Survivor adlı yarışma programına yeni bir rakip daha çok yakında geliyor.

TV8 ekranlarında kısa süre sonra başlayacak olan konsept olarak Survivor adlı yarışma programı formatında çekilecek macera, aksiyon, gerilim ve dram yüklü bir andrenaline hazır mısınız? O zaman sıkı durun..

Trophy Türk kenya başlıyor.

Yarışmaya katılmak isteyen adaylar 11 ve 12 Ağustos 2012 tarihinde WOW İstanbul Otel’ de yapılacak olan seçmeler sonucunda belirleneceği açıklandı. Eğer siz de bu eğlenceli maceranın bir içerisinde olmak istiyorsanız 11 – 12 Ağustos tarihlerinde saat 10:00 ile 18:00 arasında sizleri WOW İstanbul Otel’e gidip başvuru yapmanız gerekmektedir.

Yarışmanın günü ve saati henüz belli değil ilerleyen günler de gerekli açıklamaları sizlere yapacağız. Bizleri takip etmeye devam ediniz..
Trophy Türk Çok Yakında TV8’de Başlıyor 2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>