Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Kanal D Bana Herşey Yakışır Programı Başvuru Formu

15 Mart 2011
reklamlar

Kanal D Bana Herşey Yakışır Programı Başvuru Formunu doldurup siz de kendizini bu program sayesinde yenileyebilirsiniz. www.netkoloji.com İşte tek yapmanız gereken aşağıda bağlantıya tıklayıp başvuru da bulunmaktır. Umarım kabul edilirsiniz.. İşte detaylar..

Süre; yalnızca 4 saat. Bütçe; bu kez 500 TL…Hedef ise haftanın en şık kadını olmak!

Programda 7 – 11 Mart tarihleri arasında; Aylin Küçük, Hanife Yalçın, Nihal Duysak, Sakine Keskin ve Sevda Tavukçuoğlu yarışacak. Her gün bir yarışmacının, kendisine verilen bütçeyle, haftanın konseptine uygun olarak, tarzını yaratıp, giyim zevkiyle diğer kadınlara kendini beğendirerek en yüksek puanı almaya çalışacağı “Bana Her Şey Yakışır“da bir hafta boyunca yine büyük heyecan yaşanacak.
Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun da, ekran başındaki hanımlara vücut tipine uygun giyinme ipuçlarını, moda trendlerini ve şık görünme sırlarını verdiği ve yarışmacıların seçimlerini değerlendirdiği “Bana Her Şey Yakışır“ı sakın kaçırmayın!

Yarışmanın kuralları çok basit
Her gün bir yarışmacı kendisine verilen bütçeyle, haftanın konseptine uygun olarak, tarzını yaratıyor ve giyim zevkiyle diğer kadınlara kendini beğendirerek en yüksek puanı almaya çalıyor.

Büyük ödül 10 bin TL
Haftanın son günü hemcinslerinden en yüksek puanı alan yarışmacı
10 bin liralık büyük ödülün de sahibi oluyor.

Cengiz Abazoğlu şık görünmenin sırlarını açıklıyor
Programda, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu da ekran başındaki hanımlara vücut tipine uygun giyinme ipuçlarını, moda trendlerini ve şık görünme sırlarını verirken, yarışmacıların seçimlerini de değerlendiriyor.

BAŞVURMAK İÇİN: 0 212 300 05 10
Kanal D Bana Herşey Yakışır Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


4 Yorum »

 • mutlu kalıpçı diyor ki:

  adım mutlu bana herseyin yakısacagına inanıyorum bu yüzden katılmak istiyorum kendime güveniyorum

 • cevşen çulha diyor ki:

  Ben 12 yasında bır genc kızım bu yarışmanın üçüzlere özgü olmasını istiyorum isteğimin kabul edilmesini bekliyorum Lütfen isteğimi kabul edin

 • nur diyor ki:

  adım nur 23 yaşımdayım 5 aylık bebegim var severek izliyorum yarışmayı kendime güveniyorum ben de katılmak istiyorum

 • gözde diyor ki:

  kendıme guwenıyorum bu yarısmada sızlerle olmak buyuk ayrıcalık kendıme guwenıorum özellıkle kendı dugun konseptınde yarısmak ıstıorum

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>