Anasayfa » Dizi - Film - Sinema - Tv

Kanal 7 Yabancı Yarim Programı Başvuru Formu

27 Ağustos 2012
reklamlar

Kanal 7 Yabancı Yarim Programı Başvuru Formu – Farklı bir konsept ile ekranlarlara gelecek olan Yabancı Yarim adlı program a sizler de başvuruda bulunup bu eğlenceye ortak olabilirsiniz program hakkında sizlere biraz bir kaç bilgi vermek istiyoruz. İşte detaylı ayrıntılı bilgiler..

Yarışma 8 Eylül 2012 tarihinde Kanal 7 ekranlarında başlıyor!

Yabancı bir gelin mi aldınız? Ya da memleketinizden kalkıp Türkiye’ye gelin mi geldiniz?  İki gönül bir olunca samanlık seyran olur derler bu atasözünü sanırım bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. İşte böyle harika ve eğlenceli program Kanal 7’de ekranlarına geliyor.

Kanal 7’de başlayacak yepyeni yarışma programı “Yabancı Yarim” yabancı gelinlerin yeni memleketlerini ne kadar anladıklarını ve Türkiye’ye dair neler öğrendiklerini eğlenceli yoldan anlatacak. İçinde bilgi, eğlence ve adrenalin ve sonunda da krallara yakışır bir tatil.

Yapımcılığını Çağrı Gedikoğlu, Genel Koordinatörlüğünü Mete Aktuğ’un üstlendiği programın, sunuculuğunu ise başarılı oyuncu Dost Elver yapacak.

Yabancı bir kadınla evli olan beyler, eşleriyle birlikte bu eğlenceli yarışmaya katılmak için www.yabanciyarim.com sitesindeki başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
Kanal 7 Yabancı Yarim Programı Başvuru Formu yazısına ait etiketler :


5 Yorum »

 • Ahmet diyor ki:

  Başarabilirm 🙂

 • çiğdem aşan ercan aşan diyor ki:

  ben de kayıt olmak istiyorum

 • ergun diyor ki:

  sevilen ve izlene yarısma olduğu için bu vb yarısmacı olmak

 • ergun diyor ki:

  güveni yorum basarabilirim kendime

 • ergun diyor ki:

  Kendime güveniyorum başarılı yarışma çıkara bilicebi güveniyorum:-)

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>