Anasayfa » Eğitim - Öğretim

2011-2012 Açıköğretim (A.Ö.F) Kayıt Yenileme İşlemleri

19 Ekim 2011
reklamlar

2011-2012 Açıköğretim (A.Ö.F) Kayıt Yenileme İşlemleri hakkında bilgiler aşağıda yer alıyor. Açık Öğretim öğrencileri ne zaman ve hangi tarihler arasında kayıtlarını yenilemeleri gerekiyor? İşte o konular ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır buyrun inceleyiniz..

http://i51.tinypic.com/ivxuv4.jpg

Kayıt yenileyecek öğrencilerin, Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı 1. taksitlerini (veya tamamını) belirtilen tarihler arasında ödemek zorundadırlar.

Tarihler: Kasım ayının son haftası başlayacak Aralık ayının son haftası sona erecektir. (28 kasım 2011 başlangıç – 23 aralık 2011 bitiş)

Ödemeleri, Vakıfbank Internet Şubesinden, Vakıfbank ATM’lerinden, 444 0724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından rahatlıkla yapabilecekler.

Belirtilen tarihlerde ödemelerini yapmayan öğrencilerin KAYITLARI YENİLENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazlar. Detaylı bilgi için: http://aofkayit.anadolu.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz..
2011-2012 Açıköğretim (A.Ö.F) Kayıt Yenileme İşlemleri yazısına ait etiketler : , ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>