Anasayfa » Eğitim - Öğretim

Açık Öğretim 2. Harç Ücreti Son Ödeme Tarihi 2012

16 Şubat 2012
reklamlar

Açık Öğretim 2. Harç Ücreti Son Ödeme Tarihi 2012 – 2.dönem harç ücretleri ne zaman ve nerelere yatırılacak. Daha sonra açık öğretim bürosuna gidip bildirmek gerekiyor mu?

Açıköğretim 2.taksidimi ödemezsem ne olur okuldan kaydım silinir mi yoksa dondurulur mu? İşte o konular ile ilgili ayrıntılı bilgilere buradan aşağıdan hemen ulaşıp göz atabilirsiniz..

2.Taksit Ödemeleri ve İlgili Bilgiler:

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde okuyan öğrenciler 2. taksit tutarları ödemesini en geç 29 Şubat 2012 tarihinden önce yapmaları gerekmektedir. 29 Şubat son gündür. Parayı Vakıf bankasına yatırdıktan hemen sonra 2.taksidiniz ödenmiş oluyor. Bunun için açık öğretim bürosuna gitmenize gerek yok. Ancak garanti olsun diye kontrol ettirmek amacı ile ücreti yatırdıktan sonra dekont ile birlikte gidip bilgi alabilirsiniz..
Açık Öğretim 2. Harç Ücreti Son Ödeme Tarihi 2012 yazısına ait etiketler :


3 Yorum »

  • Mesut GÖÇMEN diyor ki:

    merhaba ben açıköğretim işletme 3 sınıf öğrencisiyim 2 . dönem harç ücretini vakıfbanka yatırırken tc kimlik no yeterli mi sadece başka bir şeye gerek varmı

  • david sagun diyor ki:

    mesut kardeş tc yeterli

  • gül diyor ki:

    2.harcı yatırmayı unutuum şimdi napabilirim geçti ama bankaya gidip yatırabilirmiyim olur mu?

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>