Anasayfa » Eğitim - Öğretim

2012 – Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sınavı Ne Zaman?

9 Nisan 2012
reklamlar

2012 – Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sınavı Ne Zaman? – Sınav hangi tarihte gerçekleştirilecek. Sınav tarihini karıştırmamanız için sizlere aşağıda bu tarihi hemen açıklıyoruz..

Sınav gününe kadar çok iyi hazırlanın arkadaşlar ve bu sınavı kazanın diyoruz. Sizlere Sınav tarihlerini hemen aşağıda açıkladık.

ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri KPSS’de başvuru merkezi olarak görev alacaklar. Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet adresinden çok rahat bir şekilde ulaşabilecekler. Kılavuz dağıtımı ve satışı kesinlikle yapılmayacaktır. 2012-KPSS Lisans Kılavuzu’nda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer osym’nin resmi sitesinde yer alacaktır.

2012 KPSS, lisans düzeyinde, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da gerçekleşecektir. Sınava, lisans mezunları ve lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar katılacaktır.
2012 – Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sınavı Ne Zaman? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>