Anasayfa » Eğitim - Öğretim

2012 LYS Tercih Süresi Uzatılıyor mu?

3 Ağustos 2012
reklamlar

2012 LYS Tercih Süresi Uzatılıyor mu? Lys ye girmiş olan öğrenci arkadaşlarımıza sevindirici bir haberi hemen sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Lys sınavına giren öğrenciler tercih yapmakta zorlanıyor ve birilerine danışmak istiyorlar. Tercihinizi gönül rahatlığı ile rahat rahat yapabilirsiniz. İşte o haberimizin devamı ve ayrıntıları hemen aşağıda yer almaktadır.

Ösym’nin resmi internet sayfasına aşırımı yüklemeden dolayı kilitleme açılmama gibi problemlerden dolayı LYS 2012 tercihlerinin son gününde ÖSYM aday işlemleri sayfası çökmüştü. Bu durumda adaylar tercihlerini yapmakta zorluk yaşıyorlardı. LYS 2012 tercih süresinin bitmesine 1 gün kala yoğunluk olduğundan dolayı tercih süresinin 1 gün daha uzatılacağı söylenmektedir.

ÖSYM Lys 2012 tercih sonuçları 18- 20 Ağustosu 2012 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor. LYS’ 2012 ‘de tercih yapan adaylar ÖSYM’nin sitesinden en geç 22 Ağustos’ta nereyi kazandığını öğrenebilecek.
2012 LYS Tercih Süresi Uzatılıyor mu? yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • kerem diyor ki:

    Ösym bizi harcayacak Matmazel… 🙁

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>