Anasayfa » Eğlence

BEN 10 Canlı Sömestre Tatilinde Ankara’da ! Sakın Kaçırmayın

25 Ocak 2011
reklamlar

BEN 10 Canlı Sömestre Tatilinde Ankara’da ! Sakın Kaçırmayın Haydi çocuklar bu eğlence tam sizlere göre sakın kaçırmayın diyoruz. Sömestre tatilinizi iyi bir şekilde kullanın..

2010 senesinin sonunda “BEN 10 Live” projesiyle ilk defa İtalya’da canlı sahne gösterisi ile çocukların karşısına çıkan Ben 10, 2011 Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor.

3-4 Şubat 2011 tarihlerinde Ankara’da “Ankara Arena” hayranları ile buluşacak ve çocuklara inanılmaz dakikalar yaşatacak.

Son teknoloji kullanılarak hazırlanmış bu gösteride animasyonlar, akrobatlar, robotlar, uçuş sahneleri ve lazer showları ile “BEN 10 Live” çocuklara yönelik çok iyi bir karne hediyesi olmaya şimdiden aday.

“BEN 10 Live” konusu :

10 yaşında bir çocuk olan BEN 10, saati Omnitrix’le benzersiz güçler kazanarak, her biri farklı yetenekte karakterlere dönüşebilen ve bu yetenekleriyle kendisini kötülüklerle savaşmaya adayan bir süper kahramandır. Tecrübeli ve akıllı dedesi Max ile açıkgöz kuzeni Gwen, yaşadığı maceralarda BEN 10’e her zaman destek olmaktadır.

Gezegenleri hızla yok olan uzaylı yaratıklar Eon ve Vilcax, yaşayabilmek için Dünya’ya ihtiyaç duymaktadırlar. Bu nedenle BEN 10’in dedesi Max’i kaçırarak Omnitrix’i ele geçirmek ve dünyayı istila etmek için planlar kurarlar. BEN, bu korkunç düşmanlarla mücadele edebilmek için zamanda yolculuk yapar. Çocuk BEN, kendisinden daha güçlü olan genç BEN’i gelecekten alarak kötü uzaylı yaratıklara karşı hazırlanır. Finalde hem Dede Max’i hem de dünyayı kurtarır.
BEN 10 Canlı Sömestre Tatilinde Ankara’da ! Sakın Kaçırmayın yazısına ait etiketler : ,


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>