Anasayfa » Eğlence

2012 Jolly Joker Balans Yılbaşı Partileri

16 Aralık 2011
reklamlar

2012 Jolly Joker Balans Yılbaşı Partileri – 2012 yılında doyasıya sınırsız eğlenmek istermiydiniz? İşte size harika yılbaşı eğlenceleri Jolly Joker Balans’da Yeni yıla yine bomba gibi girecek, eğlenceye doyacaksınız. İşte o konu ile ilgili ayrıntılar bilgiler ve detaylar aşağıda yer alıyor. Herkese şimdiden iyi eğlenceler dileriz. Bu yeni yıl sağlık,huzur,mutluluk getirmesi dileği ile..

Geceye birbirinden eğlenceli showlar şarkılar coverlarıyla Kolpa ve WhyNut grupları eşlik edeceği bildirildi. Grupların öncesinde ve sonrasında dev ekrandan birbirinden eşsiz 80 li 90 lı yılların video klipleriyle eğlence bir kat daha artıyor. Gece boyunca (22:00 – 04:00) limitsiz içki (bira, votka, cin, şarap, vs.) tamamen ücretsiz olacak. Sizlerin kolayca ve beklemeden içeceklerinizi almanız için 4 barda aktif olacaktır. Süprizlerle dolu, sınırsız alkol ve eğlence dolu yeni yıl partisini sakın kaçırmayın!

KOLPA
2004 yılında kurulan KOLPA, rock müziği dans ve pop türleriyle birleştirerek kendine has bir hayran kitlesi yaratmış, çıkardıkları “Hayat Senin” ve “Maximum” albümleriyle müzik piyasasındaki yerini almıştır.

WHY NUT
Çok geniş bir repertuara sahip olan WhyNut, ağırlıklı olarak Türkçe ve yabancı pop rock parçalarını cover yapmanın yanı sıra Türkçe rock’tan Reggea’ye, Pop’tan Latin’e çok alternatifli bir sahne perfromansı sergilemekte.
2012 Jolly Joker Balans Yılbaşı Partileri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>