Anasayfa » Ekonomi-Borsa

2011 Yılı Garanti Bankası Ramazan Kredisi

22 Ağustos 2011
reklamlar

2011 Yılı Garanti Bankası Ramazan Kredisi bilgileri açıklandı. Bu sene Garanti bankası Ramazan ayına özel güzel kampanyalar düzenledi. Bu kampanyaları görmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.. Garanti bankası bayram kredileri ile ilgili bilgiler yer almaktadır..

%0,39 faizle 5.000 TL’lik Mini Paket ya da 200 TL ile başlayan ve sonraki yıllar ödeme gücünüzü zorlamadan artan taksitlerle 10.000 TL’lik Mega Paket…

Ramazan’da da ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar ve 60 aya varan vadelerle, dilerseniz dosya masrafsız kredi paketlerinden size en uygun olanı seçin, rahat edin. Üstelik Garanti Tam Destek avantajlar dünyası ile tanışın.

Tam Destek ile kredinizi almadan önce danışmanlık, kredi bitiminde yeni kredi alma ve eski kredi müşterilerine indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası Bayram Kredileri ile ilgili bilgiler yer almaktadır..

Ayrıntılar için burayı tıklayınız..

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/guncel_kampanyalar/ramazan_kredi_paketleri.page
2011 Yılı Garanti Bankası Ramazan Kredisi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>