Anasayfa » Erkeklere Özel

İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder?

4 Haziran 2017
reklamlar

İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder?

Her ne kadar dış görünüş önemli değil gibi yanlış bir algı var olsa da aslına bakılırsa yeterince önemli bir husustur ve hele ki bu bir ilk buluşmaysa ehemmiyetini göz ardı etmek hiç de akıl kârı değildir. Öyle ki hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüşe çok dikkat ettiği ve modanın bu denli hayat bulduğu 21. yy ‘da özensiz bir görüntü hiç de istenen bir durum olamayacaktır.

Bir ayrım yapmak gerekirse bu hususta biraz daha hassas olan tarafın kadınlara kıyasla erkekler olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Ruh güzelliğine önem veririm diyen erkeklerin bu laflarını yuttukları öyle anlar vardır ki özellikle de o anlardan biri ilk buluşmalardır. Peki bu çok önemli an olan müstakbel partner ile ileriye dönük planlar yapmaya olanak sağlayacak olan ilk buluşmada nelere dikkat edilmelidir? Yahut diğer bir şekliyle ilk buluşmada erkekler nelere dikkat ederler?

İlk buluşmayı gerçekleştireceğiniz erkeğin gerçekten sizden etkilemesini istiyor ve onun aklını başından almayı istiyorsanız, öyleyse gelin birlikte erkeklerin en çok dikkat ettiği hususlara bir bakalım.

Öncelikle erkeklerin ilk dikkat ettiği şeylerden biri olan duruştur ve bunu da yaratmak tamamıyla sizin elinizdedir. Özgüvenli, kendinden emin ve kararlı bir duruşa sahip olmanız her zaman sizi bir adım ileri çıkaracak ve bu durum karşı cinste merak uyandıracaktır. Dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri ise kadını kadın yapan saçlarıdır. Öyle ki bakımlı ve her daim temiz saçlar özellikle de ilk buluşmada özen gösterilmiş haliyle bir erkeğin gözünden kaçmayacak noktalardan biridir.

Öte yandan erkeğin sizde dikkat edeceği bir diğer durum ise makyajınız olacaktır. Makyaj yapacaksanız ki hafif de olsa yapmanızı öneririz, abartıdan uzak ve doğala yakın tonlar seçmeniz size abartılı makyajın iticiliğinden uzaklaşmış samimi bir hava katacaktır. Aynı zamanda abartı bir makyajla gittiğinizde acaba makyajsız nasıl sorusundan erkeği alıkoyacak ve size daha çok odaklanmasını sağlayacaktır.

Sıra geldi kokunuza! Koku ilk buluşma için öyle önemlidir ki onu kokunuza etkileyerek kendinize hapsedebilir hiç ummadığı anda aklında belirebilirsiniz. Son olarak da erkeklerin dikkat ettiği noktayı verecek olursak bu da ayakkabılardır ki özellikle topuklu ayakkabı tercih etmeniz yürüyüşünüze endam katarak sizi daha feminen yapacağı için erkeği etkilemek için akıllıca olacaktır.
İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>